Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 100 tis. € (8. 8. 2012)
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Greenock Morton | 22 let | 100 tis. € | |
| Greenock Morton | 21 let | 100 tis. € | |
| Dumbarton | 20 let | 75 tis. € |
Poslední aktualizace:
Tony Wallace – současný klub: Dumbarton. Pozice: Záložník, Národnost: Skotsko, Věk: 35, Výška: 185 cm. Tony Wallace v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Tony Wallace, byl Clydebank - Dumbarton; na hřišti strávil 9 minut. Datum zápasu: 13. října 2026.
Dumbarton: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Dumbarton za sezonu 2026/27 odehrál hráč Tony Wallace 25 minut a v základní sestavě nastoupil do 0 zápasů.
Dumbarton: zápasy: 129, góly: 26, asistence: 12
Annan Athletic: zápasy: 100, góly: 27, asistence: 11
Clyde: zápasy: 6, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Dumbarton, Výsledky živě
Tony Wallace – věk: 35 let. Datum narození: 22. února 1991.
Post: Záložník.
Tony Wallace hraje za klub Dumbarton.
Tony Wallace měří 185 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Skotsko.
Tony Wallace v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Tony Wallace v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 45. Průměrné hodnocení: 6,1.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 3 | 20 | 0 | 0 | 5,9 |
| Scottish League Two | Dumbarton | 2 | 25 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Scottish League Two | Dumbarton | 25 | 1 006 | 2 | 0 | 6,1 |
| Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 7 | 539 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Dumbarton | 2 | 58 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Scottish League One |
| Dumbarton |
| 28 |
| 882 |
| 5 |
| 3 |
| 6,3 |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 3 | 144 | 0 | 0 | 6,2 |
| Scottish Cup | Dumbarton | 2 | 30 | 0 | 0 | 5,9 |
| Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 2 | 180 | 0 | 2 | 7,2 |
| 2023-2024 | Scottish League Two | Dumbarton | 35 | 2 310 | 11 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Dumbarton | 4 | 355 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 3 | 147 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Cup | Dumbarton | 3 | 246 | 1 | 0 | 6,1 | |
| Scottish Challenge Cup | Dumbarton | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Dumbarton | 4 | 257 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Dumbarton | 2 | 98 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Scottish League Two | Dumbarton | 1 | 69 | 1 | 0 | 7,8 | |
| Scottish League Two | Annan Athletic | 35 | 2 577 | 3 | 3 | 6,3 | |
| Scottish Challenge Cup | Annan Athletic | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Cup | Annan Athletic | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Scottish League Cup | Annan Athletic | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Scottish League Two | Annan Athletic | 34 | 2 391 | 13 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Annan Athletic | 4 | 310 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Scottish League One | Annan Athletic | 4 | 337 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Scottish Cup | Annan Athletic | 4 | 284 | 2 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Scottish League Two | Annan Athletic | 11 | 867 | 5 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Annan Athletic | 3 | 270 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Annan Athletic | 1 | 101 | 0 | 1 | – |
| 2018-2019 | Scottish League Cup | Clyde | 4 | 284 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Clyde | 2 | 171 | 0 | 0 | 6,0 |