Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 7 mil. € (25. 11. 2013)
Poslední aktualizace:
Pozice: Záložník, Národnost: Švýcarsko, Věk: 37, Výška: 179 cm, Tržní hodnota: 600 tis. €. Valentin Stocker v sezoně 2021-2022: 38 zápasů, 10 gólů a 5 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Valentin Stocker, byl Basel 1893 - Lugano; na hřišti strávil 14 minut. Datum zápasu: 22. května 2022.
Basel 1893: zápasy: 215, góly: 29, asistence: 30
Hertha Berlin: zápasy: 60, góly: 7, asistence: 1
Související stránky: Výsledky živě
Valentin Stocker – věk: 37 let. Datum narození: 12. dubna 1989.
Post: Záložník.
Valentin Stocker měří 179 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Švýcarsko.
Tržní hodnota: 600 tis. €.
Valentin Stocker v sezoně 2021-2022: 38 zápasů, 10 gólů a 5 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Basel 1893 | 33 let | 600 tis. € | |
| Basel 1893 | 32 let | 600 tis. € | |
| Basel 1893 | 32 let | 600 tis. € | |
| Basel 1893 | 32 let | 600 tis. € | |
| Basel 1893 | 31 let | 1,2 mil. € | |
| Basel 1893 | 31 let | 1,2 mil. € | |
| Basel 1893 | 30 let | 1,2 mil. € | |
| Basel 1893 | 30 let | 1,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 30 let | 1,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 30 let | 1 mil. € | |
| Basel 1893 | 29 let | 1 mil. € | |
| Basel 1893 | 29 let | 1 mil. € | |
| Basel 1893 | 29 let | 1,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 29 let | 1,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 28 let | 2 mil. € | |
| Hertha Berlin | 28 let | 3 mil. € | |
| Hertha Berlin | 27 let | 3,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 27 let | 3 mil. € | |
| Hertha Berlin | 26 let | 4 mil. € | |
| Hertha Berlin | 26 let | 5,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 25 let | 5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 25 let | 5,5 mil. € | |
| Hertha Berlin | 25 let | 7 mil. € | |
| Basel 1893 | 24 let | 7 mil. € | |
| Basel 1893 | 24 let | 7 mil. € | |
| Basel 1893 | 24 let | 6 mil. € | |
| Basel 1893 | 24 let | 5 mil. € | |
| Basel 1893 | 23 let | 4 mil. € | |
| Basel 1893 | 23 let | 3,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 20 let | 3,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 20 let | 2,5 mil. € | |
| Basel 1893 | 19 let | 2 mil. € | |
| Basel 1893 | 19 let | 1 mil. € | |
| Basel 1893 | 19 let | 450 tis. € | |
| Basel 1893 | 18 let | 150 tis. € | |
| Basel U21 | 18 let | 200 tis. € | |
| Basel U21 | 17 let | 150 tis. € |
Valentin Stocker v sezoně 2021-2022: 38 zápasů, 10 gólů a 5 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 2 180. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 26 | 1 412 | 6 | 4 | 6,7 |
| Konferenční liga | Basel 1893 | 11 | 700 | 4 | 1 | 6,8 | |
| Švýcarský pohár | Basel 1893 | 1 | 68 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 24 | 1 964 | 6 | 11 | 6,9 |
| Evropská liga | Basel 1893 | 3 | 255 | 1 | 0 | – | |
| Švýcarský pohár | Basel 1893 | 2 | 176 | 1 | 0 | – | |
| 2019-2020 | Švýcarská Super League |
| Basel 1893 |
| 28 |
| 2 194 |
| 6 |
| 6 |
| 6,9 |
| Evropská liga | Basel 1893 | 10 | 821 | 2 | 2 | 6,7 |
| Liga mistrů | Basel 1893 | 2 | 155 | 0 | 0 | 5,9 |
| Švýcarský pohár | Basel 1893 | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 16 | 941 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Basel 1893 | 3 | 200 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Švýcarský pohár | Basel 1893 | 3 | 143 | 0 | 0 | – | |
| Evropská liga | Basel 1893 | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 15 | 1 101 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Basel 1893 | 3 | 183 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Bundesliga | Hertha Berlin | 3 | 49 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Hertha Berlin | 17 | 1 162 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Hertha Berlin | 22 | 833 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Hertha Berlin | 18 | 1 226 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 14 | 787 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství světa | Basel 1893 | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2012-2013 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 14 | 967 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 2 | 106 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 8 | 538 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 12 | 868 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Švýcarská Super League | Basel 1893 | 14 | 900 | 0 | 0 | – |
|---|