Reklama
Pozice: Obránce, Národnost: Kolumbie, Věk: 29, Výška: 174 cm, Tržní hodnota: 800 tis. €. 2026: zápasy: 36, góly: 1, asistence: 4. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Llaneros - Atletico Junior Barranquilla (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 800 tis. € (4. 12. 2025)
Junior Barranquilla: zápasy: 69, góly: 2, asistence: 7
Artistico Navalcarnero: zápasy: 1, góly: 1, asistence: 0
Deportivo Pereira: zápasy: 108, góly: 7, asistence: 3
Atletico Paso: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Ebro: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Deportivo Cali: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 1
Související stránky: Výsledky živě
Yeison Suárez – věk: 29 let. Datum narození: 8. července 1997.
Post: Obránce.
Yeison Suárez měří 174 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Kolumbie.
Tržní hodnota: 800 tis. €.
Yeison Suárez v sezoně 2026: 36 zápasů, 1 gól a 4 asistence ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Atletico Junior Barranquilla | 28 let | 800 tis. € | |
| Atletico Junior Barranquilla | 28 let | 800 tis. € | |
| Atletico Junior Barranquilla | 28 let | 700 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 27 let | 550 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 27 let | 550 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 26 let | 550 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 26 let | 550 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 26 let | 450 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 25 let | 350 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 25 let | 100 tis. € | |
| Deportivo Pereira | 24 let | 100 tis. € | |
| Bogota | 21 let | 100 tis. € | |
| Free Player | 20 let | 250 tis. € | |
| Free Player | 20 let | 250 tis. € | |
| Inter Palmira | 19 let | 225 tis. € | |
| Inter Palmira | 19 let | 175 tis. € | |
| Deportivo Cali | 18 let | 125 tis. € |
Yeison Suárez v sezoně 2026: 36 zápasů, 1 gól a 4 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 3 166. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Categoría Primera A | Junior Barranquilla | 31 | 2 787 | 1 | 4 | 6,8 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Junior Barranquilla | 5 | 379 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Categoría Primera A | Junior Barranquilla | 14 | 1 170 | 1 | 0 | 6,9 |
| Kolumbijský superpohár | Junior Barranquilla | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa del Rey | Junior Barranquilla | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa del Rey | Artistico Navalcarnero | 1 | 58 | 1 | 0 | 7,6 | |
| 2025 |
|---|
| Categoría Primera A |
| Junior Barranquilla |
| 15 |
| 1 305 |
| 0 |
| 2 |
| 6,8 |
| Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 19 | 1 698 | 3 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Categoría Primera A | Junior Barranquilla | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Copa del Rey | Atletico Paso | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 30 | 1 665 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 9 | 486 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Colombia | Deportivo Pereira | 3 | 140 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División RFEF | Atletico Paso | 7 | 399 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 24 | 1 698 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Deportivo Pereira | 5 | 320 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Segunda División RFEF | Deportivo Pereira | 3 | 95 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 2 | 38 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 9 | 651 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Segunda División RFEF | Deportivo Pereira | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Ebro | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Segunda División RFEF | Deportivo Cali | 1 | 55 | 0 | 0 | – |
| 2015-2016 | Categoría Primera A | Deportivo Cali | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|