Reklama
Zac McGraw – současný klub: Portland Timbers. Pozice: Obránce, Národnost: Kanada, Věk: 29, Výška: 193 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. 2025-2026: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Portland Timbers - Queretaro (3. srpna 2025).
Poslední aktualizace:
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,5 mil. € (24. 3. 2024)
Portland Timbers: zápasy: 94, góly: 7, asistence: 1
Související stránky: Portland Timbers, Výsledky živě
Zac McGraw – věk: 29 let. Datum narození: 8. června 1997.
Post: Obránce.
Zac McGraw hraje za klub Portland Timbers.
Zac McGraw měří 193 cm.
Národnost: Kanada.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
Zac McGraw v sezoně 2025-2026: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Portland Timbers | 29 let | 300 tis. € | |
| Portland Timbers | 28 let | 500 tis. € | |
| Portland Timbers | 28 let | 600 tis. € | |
| Portland Timbers | 27 let | 800 tis. € | |
| Portland Timbers | 27 let | 1 mil. € | |
| Portland Timbers | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Portland Timbers | 26 let | 1,5 mil. € | |
| Portland Timbers | 26 let | 1 mil. € | |
| Portland Timbers | 26 let | 1 mil. € | |
| Portland Timbers | 25 let | 500 tis. € | |
| Portland Timbers | 25 let | 300 tis. € | |
| Portland Timbers | 24 let | 150 tis. € | |
| Portland Timbers | 24 let | 100 tis. € | |
| Portland Timbers | 23 let | 50 tis. € | |
| Portland Timbers | 23 let | 50 tis. € |
Zac McGraw v sezoně 2025-2026: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 90.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | MLS Next Pro | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2025 | Leagues Cup | Portland Timbers | 1 | 68 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Portland Timbers | 4 | 241 | 0 | 0 | 6,4 |
| Leagues Cup | Portland Timbers | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| U.S. Open Cup | Portland Timbers | 1 | 73 | 1 | 0 | 7,2 | |
| MLS Next Pro | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Major League Soccer |
| Portland Timbers |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Portland Timbers | 17 | 1 214 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Portland Timbers | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2023 | Major League Soccer | Portland Timbers | 18 | 1 523 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlatý pohár CONCACAF | KanadaReprezentace | 4 | 308 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Portland Timbers | 9 | 701 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Portland Timbers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022 | Major League Soccer | Portland Timbers | 9 | 421 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Portland Timbers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Portland Timbers | 15 | 451 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Portland Timbers | 4 | 331 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2021 | Major League Soccer | Portland Timbers | 2 | 99 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár mistrů CONCACAF | Portland Timbers | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Portland Timbers | 3 | 121 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|