Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 800 t. € (21.2.2024)
| Päivämäärä | Joukkue |
|---|
Päivitetty:
Adalid Terrazas pelaa joukkueessa San Antonio Bulo Bulo. Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Bolivia, Ikä: 26, Pituus: 175 cm, Markkina-arvo: 500 t. €. Adalid Terrazas, kausi 2026: 25 ottelua, 6 maalia ja 5 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Adalid Terrazas pelasi, oli San Antonio Bulo Bulo – Real Tomayapo; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 9. lokakuuta 2026.
San Antonio Bulo Bulo: 18 ottelua, 4 maalia, 5 maalisyöttöä
Joukkueen San Antonio Bulo Bulo saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Adalid Terrazas kertyi 1579 minuuttia peliaikaa ja 18 ottelua avauskokoonpanossa.
San Antonio Bulo Bulo: 57 ottelua, 16 maalia, 11 maalisyöttöä
Always Ready: 73 ottelua, 10 maalia, 18 maalisyöttöä
USM Libreville: 3 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Palmaflor del Trópico: 83 ottelua, 6 maalia, 10 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: San Antonio Bulo Bulo, Jalkapallon tulospalvelu
| Ikä |
|---|
| Arvo |
|---|
| San Antonio Bulo Bulo | 25 v. | 500 t. € | |
| San Antonio Bulo Bulo | 25 v. | 450 t. € | |
| USM Alger | 24 v. | 450 t. € | |
| USM Alger | 24 v. | 600 t. € | |
| Always Ready | 23 v. | 750 t. € | |
| Always Ready | 23 v. | 800 t. € | |
| Always Ready | 22 v. | 700 t. € | |
| Always Ready | 22 v. | 650 t. € |
Adalid Terrazas – ikä: 26 vuotta. Syntymäaika: 25. elokuuta 2000.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Adalid Terrazas – seura: San Antonio Bulo Bulo.
Adalid Terrazas – pituus: 175 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Bolivia.
Markkina-arvo: 500 t. €.
Adalid Terrazas, kausi 2026: 25 ottelua, 6 maalia ja 5 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Adalid Terrazas, kausi 2026: 25 ottelua, 6 maalia ja 5 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 1 895.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Bolivian pääsarja | San Antonio Bulo Bulo | 16 | 1 399 | 4 | 3 | 6,8 |
| Bolivian Copa LFPB | San Antonio Bulo Bulo | 6 | 359 | 2 | 2 | 7,1 | |
| MM-karsinta (CONMEBOL) | BoliviaMaajoukkue | 3 | 137 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Bolivian pääsarja | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 737 | 3 | 3 | 7,2 |
| Bolivian Copa LFPB | San Antonio Bulo Bulo | 4 | 350 | 3 | 2 | 8,0 | |
| Copa Sudamericana | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2025 |
|---|
| Bolivian pääsarja |
| San Antonio Bulo Bulo |
| 9 |
| 736 |
| 4 |
| 1 |
| 7,5 |
| Bolivian Copa LFPB | San Antonio Bulo Bulo | 9 | 535 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Copa Sudamericana | San Antonio Bulo Bulo | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian pääsarja | Always Ready | 4 | 309 | 0 | 2 | 7,2 | |
| CAF Confederation Cup | Always Ready | 2 | 30 | 0 | 0 | 7,0 | |
| MM-karsinta (CONMEBOL) | Always Ready | 1 | 10 | 0 | 0 | 5,7 | |
| CAF Confederation Cup | USM Libreville | 3 | 48 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Bolivian pääsarja | Always Ready | 5 | 454 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Always Ready | 2 | 175 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Copa América | BoliviaMaajoukkue | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Bolivian pääsarja | Always Ready | 15 | 954 | 0 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian Copa LFPB | Always Ready | 7 | 488 | 2 | 2 | 7,2 | |
| Copa Sudamericana | Always Ready | 6 | 502 | 1 | 5 | 7,7 | |
| Copa Libertadores | Always Ready | 4 | 358 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Copa América | Always Ready | 1 | 8 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023 | Bolivian pääsarja | Always Ready | 7 | 604 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian Copa LFPB | Always Ready | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Bolivian pääsarja | Always Ready | 12 | 845 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolivian Copa LFPB | Always Ready | 3 | 258 | 0 | 2 | 7,4 | |
| Copa Libertadores | Always Ready | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Bolivian pääsarja | Palmaflor del Trópico | 14 | 1 176 | 3 | 2 | 6,5 |
| 2022 | Bolivian pääsarja | Palmaflor del Trópico | 11 | 895 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Bolivian pääsarja | Palmaflor del Trópico | 31 | 2 570 | 2 | 6 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Bolivian pääsarja | Palmaflor del Trópico | 3 | 217 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Bolivian pääsarja | Palmaflor del Trópico | 18 | 1 387 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Palmaflor del Trópico | 2 | 155 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Bolivian pääsarja | Palmaflor del Trópico | 4 | 271 | 0 | 0 | – |
|---|