Mainos
Arthur Theate pelaa joukkueessa Bologna. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Belgia, Ikä: 26, Pituus: 185 cm, Markkina-arvo: 15 milj. €. 2026-2027: 7 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Bologna – Monza (31. lokakuuta 2026).
Päivitetty:

Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 24 milj. € (26.3.2025)
Bologna: 7 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Bologna saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Arthur Theate kertyi 583 minuuttia peliaikaa ja 7 ottelua avauskokoonpanossa.
Bologna: 38 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
Eintracht Frankfurt: 76 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Stade Rennais: 82 ottelua, 8 maalia, 1 maalisyöttö
KV Oostende: 39 ottelua, 5 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Bologna, Jalkapallon tulospalvelu
Arthur Theate – ikä: 26 vuotta. Syntymäaika: 25. toukokuuta 2000.
Pelipaikka: Puolustaja.
Arthur Theate – seura: Bologna.
Arthur Theate – pituus: 185 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Bologna | 26 v. | 15 milj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 26 v. | 17 milj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 25 v. | 20 milj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 25 v. | 24 milj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 25 v. | 24 milj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 24 v. | 24 milj. € | |
| Eintracht Frankfurt | 24 v. | 20 milj. € | |
| Rennes | 24 v. | 20 milj. € | |
| Rennes | 23 v. | 20 milj. € | |
| Rennes | 23 v. | 22 milj. € | |
| Rennes | 22 v. | 20 milj. € | |
| Rennes | 22 v. | 18 milj. € | |
| Bologna | 22 v. | 15 milj. € | |
| Bologna | 21 v. | 10 milj. € | |
| Bologna | 21 v. | 6 milj. € | |
| Oostende | 21 v. | 5 milj. € | |
| Oostende | 20 v. | 4 milj. € | |
| Oostende | 20 v. | 1,5 milj. € | |
| Oostende | 20 v. | 1 milj. € | |
| Oostende | 20 v. | 150 t. € |
Kansalaisuus: Belgia.
Markkina-arvo: 15 milj. €.
Arthur Theate, kausi 2026-2027: 7 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Arthur Theate, kausi 2026-2027: 7 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 583. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A | Bologna | 7 | 583 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2026 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Eintracht Frankfurt | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 |
| MM-karsinta (Eurooppa) | BelgiaMaajoukkue | 8 | 588 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Jalkapallon MM-kisat | BelgiaMaajoukkue | 3 | 227 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 97 | 0 | 0 | 7,6 | |
| 2025-2026 | Bundesliiga | Eintracht Frankfurt | 24 | 2 143 | 1 | 0 | 6,6 |
| Mestarien liiga |
| Eintracht Frankfurt |
| 8 |
| 720 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Saksan cup | Eintracht Frankfurt | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,6 |
| Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 18 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024-2025 | Bundesliiga | Eintracht Frankfurt | 31 | 2 709 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Eintracht Frankfurt | 10 | 890 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Saksan cup | Eintracht Frankfurt | 1 | 15 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Kansojen liiga | BelgiaMaajoukkue | 5 | 411 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | Jalkapallon EM-kisat | BelgiaMaajoukkue | 10 | 836 | 0 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2023-2024 | Ligue 1 | Stade Rennais | 28 | 2 300 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Stade Rennais | 8 | 640 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ranskan cup | Stade Rennais | 4 | 360 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Stade Rennais | 35 | 3 129 | 4 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Stade Rennais | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Ranskan cup | Stade Rennais | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,0 | |
| EM-karsinta | BelgiaMaajoukkue | 1 | 60 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Kansojen liiga | BelgiaMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Serie A | Bologna | 31 | 2 427 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian pääsarja | KV Oostende | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Ystävyysmaaottelut | BelgiaMaajoukkue | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,3 | |
| MM-karsinta (Eurooppa) | BelgiaMaajoukkue | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,7 | |
| U21 EM-karsinta | KazakstanMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2020-2021 | Belgian pääsarja | KV Oostende | 35 | 3 025 | 5 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian cup | KV Oostende | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| U21 EM-karsinta | KazakstanMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | – |