Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 800 t. € (29.6.2019)
Päivitetty:
Beder Caicedo pelaa joukkueessa Orense. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Ecuador, Ikä: 34, Pituus: 180 cm, Markkina-arvo: 250 t. €. Beder Caicedo, kausi 2026: 32 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Beder Caicedo pelasi, oli Orense – Deportivo Cuenca; peliaikaa kertyi 65 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 11. lokakuuta 2026.
Orense: 31 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö
Joukkueen Orense saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Beder Caicedo kertyi 2711 minuuttia peliaikaa ja 31 ottelua avauskokoonpanossa.
Orense: 65 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
Independiente del Valle: 103 ottelua, 3 maalia, 5 maalisyöttöä
Barcelona SC(ECU): 14 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Orense, Jalkapallon tulospalvelu
Beder Caicedo – ikä: 34 vuotta. Syntymäaika: 13. toukokuuta 1992.
Pelipaikka: Puolustaja.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Orense | 34 v. | 250 t. € | |
| Orense | 33 v. | 250 t. € | |
| Orense | 33 v. | 250 t. € | |
| Independiente del Valle | 32 v. | 250 t. € | |
| Independiente del Valle | 32 v. | 300 t. € | |
| Independiente del Valle | 31 v. | 300 t. € | |
| Independiente del Valle | 31 v. | 350 t. € | |
| Independiente del Valle | 30 v. | 450 t. € | |
| Independiente del Valle | 30 v. | 500 t. € | |
| Independiente del Valle | 29 v. | 600 t. € | |
| Independiente del Valle | 29 v. | 700 t. € | |
| Independiente del Valle | 28 v. | 800 t. € | |
| Independiente del Valle | 28 v. | 600 t. € | |
| Independiente del Valle | 27 v. | 475 t. € | |
| Barcelona | 27 v. | 600 t. € | |
| Barcelona | 27 v. | 800 t. € | |
| Barcelona | 26 v. | 600 t. € | |
| Barcelona | 26 v. | 400 t. € | |
| Barcelona | 25 v. | 600 t. € | |
| Barcelona | 25 v. | 300 t. € | |
| Delfin | 24 v. | 450 t. € | |
| Delfin | 24 v. | 550 t. € |
Beder Caicedo – seura: Orense.
Beder Caicedo – pituus: 180 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Ecuador.
Markkina-arvo: 250 t. €.
Beder Caicedo, kausi 2026: 32 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Beder Caicedo, kausi 2026: 32 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 2 727.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 30 | 2 625 | 1 | 1 | 6,3 |
| Copa Sudamericana | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| MM-karsinta (CONMEBOL) | EcuadorMaajoukkue | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 32 | 2 605 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Orense | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| LigaPro Serie A (Ecuador) |
| Independiente del Valle |
| 10 |
| 478 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| 2024 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 10 | 700 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 4 | 286 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Copa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 9 | 644 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2023 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 9 | 542 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 3 | 117 | 0 | 0 | 6,0 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 183 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conmebol Club challenge | Independiente del Valle | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa Ecuador | Independiente del Valle | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2022 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 4 | 94 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Independiente del Valle | 3 | 4 | 0 | 0 | 6,7 | |
| MM-karsinta (CONMEBOL) | EcuadorMaajoukkue | 2 | 81 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021 | Copa Libertadores | Independiente del Valle | 4 | 268 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 15 | 1 105 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Independiente del Valle | 6 | 422 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2020 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Independiente del Valle | 9 | 623 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Independiente del Valle | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Copa Libertadores | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A (Ecuador) | Barcelona SC(ECU) | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2019 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Barcelona SC(ECU) | 2 | 118 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Barcelona SC(ECU) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | LigaPro Serie A (Ecuador) | Barcelona SC(ECU) | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ystävyysmaaottelut | Barcelona SC(ECU) | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Copa América | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2017-2018 | Copa Sudamericana | Barcelona SC(ECU) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|