Mainos
Caio Paulista pelaa joukkueessa Grêmio. Pelipaikka: Hyökkääjä, Kansallisuus: Brasilia, Ikä: 28, Pituus: 185 cm, Markkina-arvo: 1,5 milj. €. 2026: 22 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Grêmio - RS – Atlético Mineiro - MG (1. marraskuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 4 milj. € (13.11.2022)
Grêmio - RS: 15 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Grêmio - RS saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Caio Paulista kertyi 710 minuuttia peliaikaa ja 6 ottelua avauskokoonpanossa.
Grêmio - RS: 25 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Atlético Mineiro - MG: 36 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Palmeiras - SP: 41 ottelua, 0 maalia, 3 maalisyöttöä
São Paulo - SP: 50 ottelua, 5 maalia, 2 maalisyöttöä
Fluminense - RJ: 116 ottelua, 9 maalia, 8 maalisyöttöä
Avaí: 26 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Grêmio, Jalkapallon tulospalvelu
Caio Paulista – ikä: 28 vuotta. Syntymäaika: 11. toukokuuta 1998.
Pelipaikka: Hyökkääjä.
Caio Paulista – seura: Grêmio.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Grêmio | 28 v. | 1,5 milj. € | |
| Grêmio | 28 v. | 2 milj. € | |
| Atlético Mineiro | 27 v. | 2 milj. € | |
| Atlético Mineiro | 27 v. | 2,5 milj. € | |
| Atlético Mineiro | 27 v. | 3 milj. € | |
| Palmeiras | 26 v. | 3 milj. € | |
| Palmeiras | 26 v. | 3,5 milj. € | |
| Palmeiras | 25 v. | 4 milj. € | |
| São Paulo | 25 v. | 4 milj. € | |
| São Paulo | 25 v. | 3 milj. € | |
| São Paulo | 24 v. | 3 milj. € | |
| Fluminense | 24 v. | 4 milj. € | |
| Fluminense | 24 v. | 3 milj. € | |
| Fluminense | 23 v. | 2,2 milj. € | |
| Fluminense | 23 v. | 2,2 milj. € | |
| Fluminense | 23 v. | 1,5 milj. € | |
| Fluminense | 22 v. | 750 t. € | |
| Fluminense | 22 v. | 800 t. € | |
| Fluminense | 21 v. | 800 t. € | |
| Avaí | 21 v. | 900 t. € | |
| Avaí | 21 v. | 900 t. € | |
| Avaí | 20 v. | 50 t. € |
Caio Paulista – pituus: 185 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Brasilia.
Markkina-arvo: 1,5 milj. €.
Caio Paulista, kausi 2026: 22 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Caio Paulista, kausi 2026: 22 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 1 228. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasilian Serie A | Grêmio - RS | 12 | 520 | 0 | 0 | 6,4 |
| Campeonato Gaúcho (Brasilia) | Grêmio - RS | 5 | 397 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa Sudamericana | Grêmio - RS | 3 | 176 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brasilian cup | Grêmio - RS | 2 | 135 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Brasilian Serie A | Grêmio - RS | 3 | 190 | 0 | 0 | 6,6 |
| Brasilian Serie A | Atlético Mineiro - MG | 6 | 269 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Brasilian Serie A |
| Atlético Mineiro - MG |
| 10 |
| 458 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 8 | 437 | 0 | 0 | 6,6 |
| Campeonato Mineiro (Brasilia) | Atlético Mineiro - MG | 2 | 12 | 0 | 0 | – |
| Campeonato Paulista A1 (Brasilia) | Palmeiras - SP | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Brasilian Serie A | Atlético Mineiro - MG | 4 | 154 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian cup | Atlético Mineiro - MG | 4 | 94 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brasilian Serie A | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2024 | Brasilian Serie A | Palmeiras - SP | 21 | 1 058 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasilia) | Palmeiras - SP | 10 | 401 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Brasilian cup | Palmeiras - SP | 3 | 229 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Brasilian Serie A | Palmeiras - SP | 2 | 56 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian Serie A | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Brasilian Serie A | São Paulo - SP | 26 | 1 900 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brasilia) | São Paulo - SP | 9 | 431 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Brasilian cup | São Paulo - SP | 7 | 589 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 6 | 488 | 2 | 0 | 7,2 | |
| Campeonato Carioca A (Brasilia) | Fluminense - RJ | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Brasilian Serie A | São Paulo - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022 | Brasilian Serie A | Fluminense - RJ | 26 | 1 511 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian cup | Fluminense - RJ | 6 | 367 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Campeonato Carioca A (Brasilia) | Fluminense - RJ | 5 | 141 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 3 | 145 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Brasilian cup | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian Serie A | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Campeonato Carioca A (Brasilia) | Fluminense - RJ | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brasilian Serie A | Fluminense - RJ | 27 | 1 822 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brasilia) | Fluminense - RJ | 7 | 228 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 5 | 169 | 2 | 0 | 7,2 | |
| Brasilian cup | Fluminense - RJ | 3 | 230 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 82 | 0 | 2 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brasilia) | Fluminense - RJ | 1 | 3 | 0 | 0 | – | |
| Brasilian Serie A | Fluminense - RJ | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 1 | 70 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020 | Brasilian Serie A | Fluminense - RJ | 21 | 567 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Campeonato Carioca A (Brasilia) | Fluminense - RJ | 4 | 56 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian Serie A | Avaí | 4 | 305 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019 | Brasilian Serie A | Avaí | 22 | 1 715 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|