Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 650 t. € (15.10.2020)
Päivitetty:
Cameron Mcgeehan pelaa joukkueessa Barnsley. Pelipaikka: Hyökkääjä, Kansallisuus: Pohjois-Irlanti, Ikä: 31, Pituus: 180 cm, Markkina-arvo: 250 t. €. Cameron Mcgeehan, kausi 2026-2027: 11 ottelua, 5 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Cameron Mcgeehan pelasi, oli Stockport County – Barnsley; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 10. lokakuuta 2026.
Barnsley: 8 ottelua, 3 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Barnsley saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Cameron Mcgeehan kertyi 682 minuuttia peliaikaa ja 8 ottelua avauskokoonpanossa.
Barnsley: 62 ottelua, 13 maalia, 1 maalisyöttö
Northampton Town: 82 ottelua, 18 maalia, 6 maalisyöttöä
Colchester United: 39 ottelua, 10 maalia, 5 maalisyöttöä
KV Oostende: 57 ottelua, 7 maalia, 3 maalisyöttöä
Portsmouth: 16 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
Scunthorpe United: 2 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Barnsley, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Northampton Town | 31 v. | 250 t. € | |
| Northampton Town | 30 v. | 300 t. € | |
| Northampton Town | 30 v. | 325 t. € | |
| Northampton Town | 29 v. | 375 t. € | |
| Colchester United | 29 v. | 375 t. € | |
| Colchester United | 28 v. | 450 t. € | |
| Oostende | 28 v. | 500 t. € | |
| Oostende | 27 v. | 600 t. € | |
| Oostende | 27 v. | 650 t. € | |
| Oostende | 26 v. | 500 t. € | |
| Oostende | 26 v. | 650 t. € | |
| Oostende | 25 v. | 650 t. € | |
| Portsmouth | 25 v. | 400 t. € | |
| Barnsley | 24 v. | 500 t. € | |
| Barnsley | 22 v. | 500 t. € | |
| Luton Town | 21 v. | 300 t. € |
Cameron Mcgeehan – ikä: 31 vuotta. Syntymäaika: 6. huhtikuuta 1995.
Pelipaikka: Hyökkääjä.
Cameron Mcgeehan – seura: Barnsley.
Cameron Mcgeehan – pituus: 180 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Pohjois-Irlanti.
Markkina-arvo: 250 t. €.
Cameron Mcgeehan, kausi 2026-2027: 11 ottelua, 5 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Cameron Mcgeehan, kausi 2026-2027: 11 ottelua, 5 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 936. Keskiarvosana: 6,8.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Barnsley | 8 | 682 | 3 | 0 | 6,7 |
| English Football League Cup | Barnsley | 3 | 254 | 2 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | League One | Northampton Town | 33 | 2 707 | 7 | 1 | 6,4 |
| English Football League Trophy | Northampton Town | 4 | 148 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Northampton Town | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Cup | Northampton Town | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 |
| League One |
| Northampton Town |
| 40 |
| 3 500 |
| 10 |
| 5 |
| 6,6 |
| English Football League Trophy | Northampton Town | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,8 |
| FA Cup | Northampton Town | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| English Football League Cup | Northampton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | League Two | Colchester United | 37 | 3 176 | 9 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Colchester United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| FA Cup | Colchester United | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Belgian pääsarja | KV Oostende | 21 | 1 622 | 4 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | KV Oostende | 1 | 72 | 0 | 0 | – | |
| European Championship qualification | Barnsley | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | KV Oostende | 1 | 63 | 0 | 0 | 5,1 |
|---|
| 2021-2022 | Belgian pääsarja | KV Oostende | 13 | 1 094 | 0 | 2 | 5,8 |
|---|
| 2020-2021 | Belgian pääsarja | KV Oostende | 20 | 814 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | KV Oostende | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League One | Portsmouth | 13 | 1 078 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Portsmouth | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,8 | |
| FA Cup | Portsmouth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Championship | Barnsley | 12 | 875 | 2 | 0 | 6,5 | |
| Armenian pääsarja | Barnsley | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | League One | Barnsley | 26 | 1 947 | 5 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Barnsley | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | League One | Scunthorpe United | 2 | 43 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Barnsley | 9 | 492 | 1 | 0 | 6,3 |