Mainos
Christopher Martins pelaa joukkueessa Spartak Moscow. Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Luxemburg, Ikä: 29, Pituus: 188 cm, Markkina-arvo: 3,5 milj. €. 2026-2027: 4 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Spartak Moscow – Krasnodar (9. elokuuta 2026).
Päivitetty:

Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 6 milj. € (18.3.2025)
Spartak Moscow: 3 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Spartak Moscow saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Christopher Martins kertyi 137 minuuttia peliaikaa ja 1 ottelu avauskokoonpanossa.
Spartak Moscow: 145 ottelua, 25 maalia, 14 maalisyöttöä
Young Boys: 68 ottelua, 4 maalia, 1 maalisyöttö
Troyes: 30 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Bresse Péronnas 01: 19 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Lyon: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Spartak Moscow, Jalkapallon tulospalvelu
Christopher Martins – ikä: 29 vuotta. Syntymäaika: 19. helmikuuta 1997.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Christopher Martins – seura: Spartak Moscow.
Christopher Martins – pituus: 188 cm.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Spartak Moscow | 29 v. | 3,5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 29 v. | 4,5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 28 v. | 5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 28 v. | 6 milj. € | |
| Spartak Moscow | 28 v. | 6 milj. € | |
| Spartak Moscow | 27 v. | 5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 27 v. | 4 milj. € | |
| Spartak Moscow | 26 v. | 4,5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 26 v. | 4,5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 25 v. | 4,5 milj. € | |
| Spartak Moscow | 25 v. | 5 milj. € | |
| Young Boys | 24 v. | 3,5 milj. € | |
| Young Boys | 24 v. | 3,5 milj. € | |
| Young Boys | 24 v. | 2 milj. € | |
| Young Boys | 23 v. | 2 milj. € | |
| Young Boys | 23 v. | 1,6 milj. € | |
| Young Boys | 23 v. | 1,6 milj. € | |
| Young Boys | 22 v. | 2 milj. € | |
| Troyes | 22 v. | 2 milj. € | |
| Troyes | 22 v. | 1,5 milj. € | |
| Troyes | 21 v. | 800 t. € | |
| Bresse Péronnas 01 | 21 v. | 400 t. € | |
| OL | 20 v. | 400 t. € | |
| Lyon U19 | 17 v. | 100 t. € |
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Luxemburg.
Markkina-arvo: 3,5 milj. €.
Christopher Martins, kausi 2026-2027: 4 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Christopher Martins, kausi 2026-2027: 4 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 200. Keskiarvosana: 6,9.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Venäjän pääsarja | Spartak Moscow | 3 | 137 | 1 | 0 | 6,9 |
| Venäjän cup | Spartak Moscow | 1 | 63 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Venäjän supercup | Spartak Moscow | 1 | 74 | 1 | 0 | 8,0 |
| MM-karsinta (Eurooppa) | LuxemburgMaajoukkue | 4 | 337 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Ystävyysmaaottelut | LuxemburgMaajoukkue | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Venäjän pääsarja | Spartak Moscow | 25 | 967 | 4 | 1 | 6,6 |
| Spartak Moscow |
| 8 |
| 216 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024-2025 | Venäjän pääsarja | Spartak Moscow | 25 | 1 638 | 3 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venäjän cup | Spartak Moscow | 9 | 589 | 6 | 0 | 6,9 | |
| Kansojen liiga | LuxemburgMaajoukkue | 7 | 628 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Jalkapallon EM-kisat | LuxemburgMaajoukkue | 9 | 796 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023-2024 | Venäjän pääsarja | Spartak Moscow | 26 | 1 439 | 4 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venäjän cup | Spartak Moscow | 9 | 421 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Ystävyysmaaottelut | LuxemburgMaajoukkue | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Venäjän pääsarja | Spartak Moscow | 18 | 1 194 | 2 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venäjän cup | Spartak Moscow | 6 | 308 | 1 | 0 | 6,2 | |
| Kansojen liiga | LuxemburgMaajoukkue | 4 | 288 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ystävyysmaaottelut | LuxemburgMaajoukkue | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2022 | MM-karsinta (Eurooppa) | LuxemburgMaajoukkue | 7 | 623 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Venäjän pääsarja | Spartak Moscow | 10 | 811 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venäjän cup | Spartak Moscow | 4 | 353 | 0 | 0 | – | |
| Sveitsin Super League | Young Boys | 15 | 1 024 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mestarien liiga | Young Boys | 9 | 771 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Sveitsin cup | Young Boys | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | LuxemburgMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2020-2021 | Sveitsin Super League | Young Boys | 12 | 873 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mestarien liiga | Young Boys | 3 | 126 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Sveitsin cup | Young Boys | 3 | 146 | 0 | 0 | – | |
| Eurooppa-liiga | Young Boys | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ystävyysmaaottelut | LuxemburgMaajoukkue | 2 | 128 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Kansojen liiga | LuxemburgMaajoukkue | 2 | 174 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | Sveitsin Super League | Young Boys | 20 | 1 448 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Young Boys | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mestarien liiga | Young Boys | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Sveitsin Super League | Young Boys | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Troyes | 30 | 1 561 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Jalkapallon EM-kisat | LuxemburgMaajoukkue | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Ligue 2 | Bresse Péronnas 01 | 17 | 463 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 3 | Bresse Péronnas 01 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ligue 1 | Lyon | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,0 |