Mainos
David Toshevski pelaa joukkueessa FCV Dender EH. Pelipaikka: Hyökkääjä, Kansallisuus: Pohjois-Makedonia, Ikä: 25, Pituus: 186 cm, Markkina-arvo: 600 t. €. 2026-2027: 6 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Francs Borains – FCV Dender EH (4. marraskuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 800 t. € (28.7.2020)
FCV Dender EH: 6 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen FCV Dender EH saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle David Toshevski kertyi 100 minuuttia peliaikaa ja 0 ottelua avauskokoonpanossa.
FCV Dender EH: 35 ottelua, 4 maalia, 0 maalisyöttöä
Austria Klagenfurt: 25 ottelua, 9 maalia, 3 maalisyöttöä
Rostov: 12 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Michalovce: 4 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: FCV Dender EH, Jalkapallon tulospalvelu
David Toshevski – ikä: 25 vuotta. Syntymäaika: 16. heinäkuuta 2001.
Pelipaikka: Hyökkääjä.
David Toshevski – seura: FCV Dender EH.
David Toshevski – pituus: 186 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| FCV Dender EH | 24 v. | 600 t. € | |
| FCV Dender EH | 24 v. | 750 t. € | |
| FCV Dender EH | 24 v. | 500 t. € | |
| SG Austria Klagenfurt | 23 v. | 500 t. € | |
| SG Austria Klagenfurt | 23 v. | 400 t. € | |
| SG Austria Klagenfurt | 23 v. | 450 t. € | |
| Sibenik | 22 v. | 250 t. € | |
| Free Player | 22 v. | 200 t. € | |
| Rostov | 21 v. | 250 t. € | |
| Rostov | 21 v. | 250 t. € | |
| Michalovce | 20 v. | 300 t. € | |
| Gornik Zabrze | 20 v. | 400 t. € | |
| Tambov M | 19 v. | 500 t. € | |
| Rostov | 19 v. | 700 t. € | |
| Rostov | 19 v. | 800 t. € | |
| Rabotnicki Skopje | 18 v. | 200 t. € |
Kansalaisuus: Pohjois-Makedonia.
Markkina-arvo: 600 t. €.
David Toshevski, kausi 2026-2027: 6 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
David Toshevski, kausi 2026-2027: 6 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 100. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Challenger Pro League (Belgia) | FCV Dender EH | 6 | 100 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2026 | MM-karsinta (Eurooppa) | Pohjois-MakedoniaMaajoukkue | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Belgian pääsarja | FCV Dender EH | 26 | 1 518 | 4 | 0 | 6,5 |
| Belgian cup | FCV Dender EH | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Itävallan Bundesliiga | Austria Klagenfurt | 23 | 1 282 | 6 | 3 | 6,7 |
| Itävallan cup | Austria Klagenfurt | 2 | 98 | 3 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | Venäjän cup | Rostov | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venäjän pääsarja | Rostov | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Venäjän pääsarja | Rostov | 2 | 28 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Slovakian pääsarja | Michalovce | 4 | 149 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slovakian pääsarja | EnglantiMaajoukkue | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| U21 EM-karsinta | EnglantiMaajoukkue | 1 | 18 | 0 | 0 | – | |
| Ekstraklasa | EnglantiMaajoukkue | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Puolan cup | EnglantiMaajoukkue | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Venäjän pääsarja | Rostov | 7 | 32 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Rostov | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| U21 EM-karsinta | EnglantiMaajoukkue | 3 | 118 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | U19 EM-kisat | EnglantiMaajoukkue | 1 | 24 | 0 | 0 | – |
|---|