Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Päivitetty:
Declan Gallagher pelaa joukkueessa Airdrie United. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Skotlanti, Ikä: 35, Pituus: 196 cm. Declan Gallagher, kausi 2026-2027: 11 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Declan Gallagher pelasi, oli East Kilbride – Airdrie United; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 10. lokakuuta 2026.
Airdrie United: 7 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Airdrie United saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Declan Gallagher kertyi 630 minuuttia peliaikaa ja 7 ottelua avauskokoonpanossa.
Airdrie United: 11 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Ross County: 36 ottelua, 0 maalia, 2 maalisyöttöä
Dundee United: 68 ottelua, 2 maalia, 4 maalisyöttöä
St Mirren: 34 ottelua, 2 maalia, 0 maalisyöttöä
Aberdeen: 30 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Motherwell: 71 ottelua, 3 maalia, 3 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Airdrie United, Jalkapallon tulospalvelu
Declan Gallagher – ikä: 35 vuotta. Syntymäaika: 13. helmikuuta 1991.
Pelipaikka: Puolustaja.
Declan Gallagher – seura: Airdrie United.
Declan Gallagher – pituus: 196 cm.
Vahvempi jalka: Molemmat.
Kansalaisuus: Skotlanti.
Declan Gallagher, kausi 2026-2027: 11 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Declan Gallagher, kausi 2026-2027: 11 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 867. Keskiarvosana: 6,2.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish League One | Airdrie United | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,4 |
| Scottish Challenge Cup | Airdrie United | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish League Cup | Airdrie United | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2025-2026 | Scottish Championship | Ross County | 30 | 2 510 | 0 | 2 | 6,1 |
| Scottish League Cup | Ross County | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Challenge Cup | Ross County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup |
| Ross County |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2024-2025 | Scottish League Cup | Ross County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotlannin Premiership | Dundee United | 34 | 2 891 | 1 | 2 | 6,6 | |
| Scottish League Cup | Dundee United | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Dundee United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Scottish Championship | Dundee United | 26 | 2 156 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Dundee United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Challenge Cup | Dundee United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Scottish League Cup | St Mirren | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Skotlannin Premiership | St Mirren | 27 | 1 863 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | St Mirren | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Cup | St Mirren | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Skotlannin Premiership | Aberdeen | 22 | 1 746 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Aberdeen | 5 | 277 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Cup | Aberdeen | 2 | 121 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Scottish League Cup | Aberdeen | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Skotlannin Premiership | Motherwell | 29 | 2 454 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Motherwell | 3 | 330 | 0 | 1 | – | |
| UEFA-liiga | Motherwell | 3 | 280 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Motherwell | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Kansojen liiga | SkotlantiMaajoukkue | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ystävyysmaaottelut | SkotlantiMaajoukkue | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Jalkapallon EM-kisat | SkotlantiMaajoukkue | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019-2020 | Skotlannin Premiership | Motherwell | 29 | 2 610 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Motherwell | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Motherwell | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Jalkapallon EM-kisat | SkotlantiMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018-2019 | Skotlannin Premiership | Livingston | 28 | 2 516 | 0 | 5 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Livingston | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |