Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 500 t. € (10.1.2016)
Päivitetty:
Diego Rojas pelaa joukkueessa Antofagasta. Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Chile, Ikä: 31, Pituus: 164 cm, Markkina-arvo: 275 t. €. Diego Rojas, kausi 2026: 5 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Diego Rojas pelasi, oli CSD Antofagasta – Universidad de Chile; peliaikaa kertyi 55 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 8. lokakuuta 2026.
CSD Antofagasta: 25 ottelua, 4 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen CSD Antofagasta saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Diego Rojas kertyi 499 minuuttia peliaikaa ja 18 ottelua avauskokoonpanossa.
CSD Antofagasta: 7 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Curico Unido: 13 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
SJK Seinajoen: 43 ottelua, 4 maalia, 3 maalisyöttöä
San Luis Quillota: 9 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Deportes Valdivia: 11 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Univ Catolica: 42 ottelua, 2 maalia, 2 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Antofagasta, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Antofagasta | 31 v. | 275 t. € | |
| Curico Unido | 30 v. | 300 t. € | |
| Curico Unido | 30 v. | 300 t. € | |
| Curico Unido | 29 v. | 225 t. € | |
| Curico Unido | 29 v. | 200 t. € | |
| SJK Seinajoen | 28 v. | 200 t. € | |
| SJK Seinajoen | 28 v. | 200 t. € | |
| SJK Seinajoen | 28 v. | 250 t. € | |
| SJK Seinajoen | 27 v. | 250 t. € | |
| SJK Seinajoen | 27 v. | 150 t. € | |
| SJK Seinajoen | 27 v. | 200 t. € | |
| San Luis Quillota | 26 v. | 225 t. € | |
| Union La Calera | 26 v. | 275 t. € | |
| Union La Calera | 25 v. | 325 t. € | |
| Union La Calera | 24 v. | 400 t. € | |
| Univ Catolica | 24 v. | 400 t. € | |
| Univ Catolica | 23 v. | 450 t. € | |
| Palestino | 22 v. | 450 t. € | |
| Univ Catolica | 20 v. | 500 t. € |
Diego Rojas – ikä: 31 vuotta. Syntymäaika: 15. helmikuuta 1995.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Diego Rojas – seura: Antofagasta.
Diego Rojas – pituus: 164 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Chile.
Markkina-arvo: 275 t. €.
Diego Rojas, kausi 2026: 5 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Diego Rojas, kausi 2026: 5 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 279. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chilean Cup | CSD Antofagasta | 5 | 279 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Chilean Cup | Curico Unido | 8 | 596 | 2 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Chilean Cup | Curico Unido | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Chilean Cup | Curico Unido | 2 | 154 | 0 | 0 | – |
| Liga de Ascenso Chile | Curico Unido | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Veikkausliiga | SJK Seinajoen | 7 | 520 | 1 | 1 | 6,7 | |
| 2023 |
| Veikkausliiga |
| SJK Seinajoen |
| 2 |
| 142 |
| 1 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2022-2023 | Veikkausliiga | SJK Seinajoen | 14 | 626 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finland Liiga Cup | SJK Seinajoen | 3 | 142 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Conference League | SJK Seinajoen | 3 | 300 | 1 | 0 | – | |
| Finland Suomen Cup | SJK Seinajoen | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Veikkausliiga | SJK Seinajoen | 9 | 442 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finland Liiga Cup | SJK Seinajoen | 3 | 34 | 0 | 0 | – | |
| Finland Suomen Cup | SJK Seinajoen | 1 | 59 | 0 | 0 | – | |
| Liga de Ascenso Chile | San Luis Quillota | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga de Ascenso Chile | San Luis Quillota | 5 | 275 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | San Luis Quillota | 2 | 64 | 0 | 0 | – | |
| Liga de Ascenso Chile | Deportes Valdivia | 11 | 800 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Chilen pääsarja | Univ Catolica | 2 | 35 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Chilen pääsarja | Union La Calera | 1 | 18 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|
| 2018-2019 | Chilen pääsarja | Univ Catolica | 5 | 295 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018 | Chilen pääsarja | Univ Catolica | 4 | 178 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Chilen pääsarja | Univ Catolica | 11 | 661 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilen pääsarja | Palestino | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Chilen pääsarja | CSD Antofagasta | 1 | 64 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017 | Chilen pääsarja | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilen pääsarja | Huachipato | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Chilen pääsarja | Union Espanola | 1 | 77 | 0 | 3 | 9,3 |
| 2016-2017 | Chilen pääsarja | CSD Antofagasta | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilen pääsarja | Palestino | 2 | 180 | 1 | 1 | 7,6 | |
| Chilen pääsarja | Univ Catolica | 2 | 62 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2015-2016 | Chilen pääsarja | Univ Catolica | 17 | 585 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Ascenso Chile | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Chilen pääsarja | Palestino | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,5 |