Mainos
Ethan Britto pelaa joukkueessa Lincoln Red Imps. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Gibraltar, Ikä: 25, Pituus: 180 cm, Markkina-arvo: 100 t. €. 2026-2027: 3 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Omonia Nicosia – Lincoln Red Imps (13. elokuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Korkein: 150 t. € (25.5.2023)
Lincoln Red Imps: 37 ottelua, 2 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Lincoln Red Imps, Jalkapallon tulospalvelu
Ethan Britto – ikä: 25 vuotta. Syntymäaika: 30. marraskuuta 2000.
Pelipaikka: Puolustaja.
Ethan Britto – seura: Lincoln Red Imps.
Ethan Britto – pituus: 180 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Gibraltar.
Markkina-arvo: 100 t. €.
Ethan Britto, kausi 2026-2027: 3 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Lincoln Red Imps | 25 v. | 100 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 24 v. | 125 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 24 v. | 150 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 24 v. | 150 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 23 v. | 125 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 23 v. | 150 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 22 v. | 150 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 22 v. | 125 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 21 v. | 100 t. € | |
| Lincoln Red Imps | 20 v. | 75 t. € |
Ethan Britto, kausi 2026-2027: 3 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 18. Keskiarvosana: 6,4.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eurooppa-liiga | Lincoln Red Imps | 2 | 11 | 0 | 0 | 6,3 |
| Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2026 | MM-karsinta (Eurooppa) | GibraltarMaajoukkue | 3 | 232 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 4 | 321 | 0 | 0 | 6,1 |
| Eurooppa-liiga | Lincoln Red Imps | 1 | 44 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 3 | 217 | 1 | 0 | 6,5 |
| Eurooppa-liiga |
| Lincoln Red Imps |
| 2 |
| 152 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Konferenssiliiga | Lincoln Red Imps | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Kansojen liiga | GibraltarMaajoukkue | 3 | 269 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Jalkapallon EM-kisat | GibraltarMaajoukkue | 4 | 343 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2023-2024 | Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 3 | 274 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenssiliiga | Lincoln Red Imps | 2 | 131 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | GibraltarMaajoukkue | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Ystävyysmaaottelut | GibraltarMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 2 | 112 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kansojen liiga | GibraltarMaajoukkue | 6 | 465 | 0 | 1 | 6,3 | |
| EM-karsinta | GibraltarMaajoukkue | 2 | 175 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Ystävyysmaaottelut | GibraltarMaajoukkue | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2022 | MM-karsinta (Eurooppa) | GibraltarMaajoukkue | 4 | 230 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2021-2022 | Konferenssiliiga | Lincoln Red Imps | 8 | 502 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Lincoln Red Imps | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 1 | 45 | 1 | 0 | – | |
| Kansojen liiga | GibraltarMaajoukkue | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,0 | |
| MM-karsinta (Eurooppa) | GibraltarMaajoukkue | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| U21 EM-karsinta | GibraltarMaajoukkue | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Mestarien liiga | Lincoln Red Imps | 3 | 182 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Lincoln Red Imps | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | GibraltarMaajoukkue | 1 | 37 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kansojen liiga | GibraltarMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Jalkapallon EM-kisat | GibraltarMaajoukkue | 5 | 383 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Eurooppa-liiga | Lincoln Red Imps | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jalkapallon EM-kisat | GibraltarMaajoukkue | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 |