Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 1,5 milj. € (20.12.2020)
Päivitetty:
Gustavo pelaa joukkueessa Henan. Pelipaikka: Hyökkääjä, Kansallisuus: Brasilia, Ikä: 32, Pituus: 186 cm, Markkina-arvo: 650 t. €. Gustavo, kausi 2026: 26 ottelua, 13 maalia ja 4 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Gustavo pelasi, oli Shenzhen Peng City – Henan; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 9. lokakuuta 2026.
Henan: 26 ottelua, 13 maalia, 5 maalisyöttöä
Joukkueen Henan saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Gustavo kertyi 2215 minuuttia peliaikaa ja 24 ottelua avauskokoonpanossa.
Henan: 27 ottelua, 13 maalia, 5 maalisyöttöä
Shanghai Port: 56 ottelua, 28 maalia, 7 maalisyöttöä
Jeonbuk Hyundai Motors: 139 ottelua, 46 maalia, 17 maalisyöttöä
Internacional - RS: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Corinthians - SP: 65 ottelua, 14 maalia, 4 maalisyöttöä
Fortaleza: 28 ottelua, 14 maalia, 1 maalisyöttö
Aiheeseen liittyvät sivut: Henan, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Henan | 32 v. | 650 t. € | |
| Shanghai Port | 31 v. | 700 t. € | |
| Shanghai Port | 31 v. | 1 milj. € | |
| Shanghai Port | 30 v. | 1 milj. € | |
| Shanghai Port | 30 v. | 850 t. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 29 v. | 600 t. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 29 v. | 900 t. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 28 v. | 1,2 milj. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 28 v. | 1,4 milj. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 27 v. | 1,5 milj. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 27 v. | 1,5 milj. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 26 v. | 1,5 milj. € | |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 26 v. | 1,2 milj. € | |
| Internacional | 26 v. | 900 t. € | |
| Corinthians | 25 v. | 1,1 milj. € | |
| Corinthians | 25 v. | 1,3 milj. € | |
| Corinthians | 24 v. | 800 t. € | |
| Corinthians | 23 v. | 600 t. € | |
| Corinthians | 22 v. | 750 t. € | |
| Criciuma | 22 v. | 750 t. € | |
| Criciuma | 22 v. | 550 t. € |
Gustavo – ikä: 32 vuotta. Syntymäaika: 29. maaliskuuta 1994.
Pelipaikka: Hyökkääjä.
Gustavo – seura: Henan.
Gustavo – pituus: 186 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Brasilia.
Markkina-arvo: 650 t. €.
Gustavo, kausi 2026: 26 ottelua, 13 maalia ja 4 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Gustavo, kausi 2026: 26 ottelua, 13 maalia ja 4 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 2 245. Keskiarvosana: 7,2.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kiinan Super League | Henan | 25 | 2 125 | 13 | 4 | 7,2 |
| Chinese FA Cup | Henan | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Kiinan Super League | Henan | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 |
| AFC Champions League Elite | Shanghai Port | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Kiinan Super League | Shanghai Port | 10 | 611 | 4 | 0 | 6,8 |
| Chinese Super Cup | Shanghai Port | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,9 | |
| 2024-2025 |
| Shanghai Port |
| 10 |
| 767 |
| 1 |
| 0 |
| 6,6 |
| Kiinan Super League | Shanghai Port | 4 | 287 | 3 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Kiinan Super League | Shanghai Port | 26 | 2 058 | 18 | 5 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shanghai Port | 2 | 135 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Kiinan Super League | Shanghai Port | 1 | 90 | 2 | 0 | 9,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 224 | 0 | 0 | 6,4 | |
| K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 69 | 0 | 0 | – | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 39 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 28 | 1 173 | 5 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 32 | 1 757 | 8 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 6 | 401 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 4 | 336 | 1 | 1 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 19 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2021 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 28 | 1 325 | 14 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 8 | 585 | 8 | 3 | 7,2 |
| 2020-2021 | K League 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | 3 | 148 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 | 147 | 0 | 0 | – | |
| AFC Champions League | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 75 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2019-2020 | Korean Cup | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian Serie A | Corinthians - SP | 3 | 202 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 1 | 14 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019 | Brasilian Serie A | Corinthians - SP | 21 | 713 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Corinthians - SP | 15 | 1 004 | 4 | 0 | 6,9 | |
| Copa Sudamericana | Corinthians - SP | 8 | 322 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Corinthians - SP | 4 | 269 | 3 | 1 | 7,2 |
| 2018-2019 | Brasilian Serie A | Corinthians - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2018 | Brasilian Serie B | Fortaleza | 28 | 2 172 | 14 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Brasilian Serie A | Bahia - BA | 3 | 120 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Brasilian Serie A | Bahia - BA | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian Serie A | Corinthians - SP | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016 | Brasilian Serie A | Corinthians - SP | 8 | 409 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Nacional da Madeira | 13 | 431 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Brasilian Serie A | Criciuma | 6 | 252 | 0 | 0 | – |
|---|