Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 700 t. € (6.11.2022)
Päivitetty:
Ivan Näsberg pelaa joukkueessa Valerenga. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Norja, Ikä: 30, Pituus: 186 cm, Markkina-arvo: 600 t. €. Ivan Näsberg, kausi 2026: 16 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Ivan Näsberg pelasi, oli KFUM Oslo – Vålerenga Fotball Elite; peliaikaa kertyi 7 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 12. lokakuuta 2026.
Vålerenga Fotball Elite: 17 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Vålerenga Fotball Elite saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Ivan Näsberg kertyi 1306 minuuttia peliaikaa ja 15 ottelua avauskokoonpanossa.
Vålerenga Fotball Elite: 162 ottelua, 5 maalia, 5 maalisyöttöä
Viborg: 21 ottelua, 3 maalia, 0 maalisyöttöä
PAOK Saloniki: 22 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Valerenga, Jalkapallon tulospalvelu
Ivan Näsberg – ikä: 30 vuotta. Syntymäaika: 22. huhtikuuta 1996.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Valerenga | 30 v. | 600 t. € | |
| Valerenga | 30 v. | 650 t. € | |
| Valerenga | 29 v. | 700 t. € | |
| Viborg | 29 v. | 700 t. € | |
| Viborg | 28 v. | 700 t. € | |
| PAOK Saloniki | 28 v. | 600 t. € | |
| PAOK Saloniki | 27 v. | 600 t. € | |
| PAOK Saloniki | 27 v. | 700 t. € | |
| PAOK Saloniki | 26 v. | 700 t. € | |
| Valerenga | 25 v. | 500 t. € | |
| Valerenga | 24 v. | 400 t. € | |
| Valerenga | 23 v. | 300 t. € | |
| Valerenga | 22 v. | 200 t. € | |
| Valerenga | 21 v. | 200 t. € | |
| Valerenga | 20 v. | 200 t. € | |
| Varbergs BoIS | 20 v. | 150 t. € | |
| Valerenga | 19 v. | 100 t. € | |
| Valerenga | 18 v. | 100 t. € | |
| Valerenga | 17 v. | 100 t. € |
Pelipaikka: Puolustaja.
Ivan Näsberg – seura: Valerenga.
Ivan Näsberg – pituus: 186 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Norja.
Markkina-arvo: 600 t. €.
Ivan Näsberg, kausi 2026: 16 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Ivan Näsberg, kausi 2026: 16 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 1 216. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 16 | 1 216 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 4 | 319 | 0 | 0 | 6,6 |
| Tanskan Superliga | Viborg | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 7 | 618 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | Tanskan Superliga | Viborg | 16 | 1 310 | 3 | 0 | 6,9 |
| Danish Cup | Viborg | 2 | 198 | 0 | 0 | 6,4 | |
| PAOK Saloniki |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | Kreikan Super League | PAOK Saloniki | 8 | 424 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Kreikan Super League | PAOK Saloniki | 12 | 791 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | PAOK Saloniki | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 9 | 710 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2021-2022 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 720 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| Norwegian Cup | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 17 | 1 421 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 17 | 1 399 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2020 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 10 | 839 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 14 | 1 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 10 | 832 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 7 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 707 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 720 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 5 | 439 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 6 | 458 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 3 | 184 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 98 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Eliteserien | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|