Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 300 t. € (14.5.2026)
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|
Päivitetty:
James Gibbons pelaa joukkueessa Notts County. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Englanti, Ikä: 28, Pituus: 174 cm, Markkina-arvo: 300 t. €. James Gibbons, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja James Gibbons pelasi, oli Notts County – Nottingham Forest U21; peliaikaa kertyi 45 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 13. lokakuuta 2026.
Notts County: 8 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Notts County saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle James Gibbons kertyi 632 minuuttia peliaikaa ja 8 ottelua avauskokoonpanossa.
Notts County: 10 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Cambridge United: 53 ottelua, 6 maalia, 7 maalisyöttöä
Bristol Rovers: 20 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö
Port Vale: 54 ottelua, 3 maalia, 5 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Notts County, Jalkapallon tulospalvelu
James Gibbons – ikä: 28 vuotta. Syntymäaika: 16. maaliskuuta 1998.
| Cambridge United | 28 v. | 300 t. € | |
| Cambridge United | 27 v. | 125 t. € | |
| Cambridge United | 27 v. | 150 t. € | |
| Cambridge United | 26 v. | 150 t. € | |
| Bristol Rovers | 26 v. | 150 t. € | |
| Bristol Rovers | 25 v. | 150 t. € | |
| Bristol Rovers | 25 v. | 200 t. € | |
| Bristol Rovers | 25 v. | 200 t. € | |
| Bristol Rovers | 24 v. | 150 t. € |
Pelipaikka: Puolustaja.
James Gibbons – seura: Notts County.
James Gibbons – pituus: 174 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Englanti.
Markkina-arvo: 300 t. €.
James Gibbons, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
James Gibbons, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 767. Keskiarvosana: 6,3.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Notts County | 8 | 632 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Trophy | Notts County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Notts County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | League Two | Cambridge United | 39 | 2 948 | 6 | 6 | 6,6 |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 194 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 2 | 173 | 0 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Cup |
| Cambridge United |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 1 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | League One | Cambridge United | 6 | 460 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | League One | Cambridge United | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Bristol Rovers | 4 | 79 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 3 | 230 | 1 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | League One | Bristol Rovers | 12 | 844 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | League Two | Port Vale | 5 | 310 | 2 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | League Two | Port Vale | 5 | 357 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | League Two | Port Vale | 32 | 2 778 | 1 | 3 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Port Vale | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2018-2019 | League Two | Port Vale | 5 | 434 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|