Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Korkein: 900 t. € (15.6.2022)
Päivitetty:
Jasper van der Werff pelaa joukkueessa Aarau. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Sveitsi, Ikä: 27, Pituus: 188 cm, Markkina-arvo: 200 t. €. Jasper van der Werff, kausi 2026-2027: 2 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Jasper van der Werff pelasi, oli Aarau – Stade Ouchy; peliaikaa kertyi 17 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 1. elokuuta 2026.
Aarau: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Aarau saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Jasper van der Werff kertyi 22 minuuttia peliaikaa ja 0 ottelua avauskokoonpanossa.
Aarau: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Universitatea Cluj: 12 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Hansa Rostock: 23 ottelua, 2 maalia, 0 maalisyöttöä
Paderborn 07: 39 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Basel 1893: 43 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Liefering: 6 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Aarau, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 27 v. | 200 t. € | |
| Universitatea Cluj | 27 v. | 300 t. € | |
| Universitatea Cluj | 27 v. | 450 t. € | |
| Universitatea Cluj | 26 v. | 750 t. € | |
| Universitatea Cluj | 26 v. | 750 t. € | |
| Hansa Rostock | 25 v. | 750 t. € | |
| Hansa Rostock | 25 v. | 750 t. € | |
| Paderborn 07 | 24 v. | 600 t. € | |
| Paderborn 07 | 24 v. | 700 t. € | |
| Paderborn 07 | 23 v. | 800 t. € | |
| Paderborn 07 | 23 v. | 900 t. € | |
| Paderborn 07 | 23 v. | 800 t. € | |
| Paderborn 07 | 22 v. | 650 t. € | |
| Basel 1893 | 22 v. | 500 t. € | |
| Basel 1893 | 22 v. | 500 t. € | |
| Basel 1893 | 22 v. | 500 t. € | |
| Basel 1893 | 21 v. | 625 t. € | |
| Basel 1893 | 21 v. | 625 t. € | |
| Red Bull Salzburg | 21 v. | 700 t. € | |
| Red Bull Salzburg | 20 v. | 700 t. € | |
| Red Bull Salzburg | 20 v. | 700 t. € | |
| Red Bull Salzburg | 19 v. | 700 t. € | |
| St. Gallen | 19 v. | 100 t. € |
Jasper van der Werff – ikä: 27 vuotta. Syntymäaika: 9. joulukuuta 1998.
Pelipaikka: Puolustaja.
Jasper van der Werff – seura: Aarau.
Jasper van der Werff – pituus: 188 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Sveitsi.
Markkina-arvo: 200 t. €.
Jasper van der Werff, kausi 2026-2027: 2 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Jasper van der Werff, kausi 2026-2027: 2 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 22. Keskiarvosana: 6,3.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Sveitsin Challenge League | Aarau | 2 | 22 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Romanian SuperLiga | Universitatea Cluj | 12 | 893 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliiga | Hansa Rostock | 21 | 1 708 | 2 | 0 | 6,7 |
| Saksan cup | Hansa Rostock | 2 | 126 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2022-2023 | 2. Bundesliiga | Paderborn 07 | 5 | 287 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliiga | Paderborn 07 | 31 | 2 483 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Paderborn 07 | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliiga | Paderborn 07 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Paderborn 07 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Sveitsin Super League | Basel 1893 | 20 | 1 142 | 1 | 0 | 6,5 | |
| U21 EM-kisat | Basel 1893 | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Eurooppa-liiga | Basel 1893 | 2 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Sveitsin cup | Basel 1893 | 1 | 49 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Sveitsin Super League | Basel 1893 | 14 | 919 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eurooppa-liiga | Basel 1893 | 3 | 108 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Sveitsin cup | Basel 1893 | 1 | 33 | 0 | 0 | – | |
| Itävallan 2. liiga | Liefering | 6 | 513 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | St. Gallen 1879 | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Itävallan Bundesliiga | St. Gallen 1879 | 2 | 91 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | St. Gallen 1879 | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Itävallan Bundesliiga | Red Bull Salzburg | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2017-2018 | Sveitsin Super League | St. Gallen 1879 | 7 | 629 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|