Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 600 t. € (4.6.2025)
Päivitetty:
John Pulskamp pelaa joukkueessa Sporting Kansas City. Pelipaikka: Maalivahti, Kansallisuus: Yhdysvallat, Ikä: 25, Pituus: 188 cm, Markkina-arvo: 600 t. €. John Pulskamp, kausi 2026: 5 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja John Pulskamp pelasi, oli Chicago Fire – Sporting Kansas City; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 26. huhtikuuta 2026.
Sporting Kansas City: 9 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Sporting Kansas City saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle John Pulskamp kertyi 810 minuuttia peliaikaa ja 9 ottelua avauskokoonpanossa.
Sporting Kansas City: 88 ottelua, 0 maalia, 2 maalisyöttöä
Sporting Kansas CityReserves: 28 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Sporting Kansas City, Jalkapallon tulospalvelu
John Pulskamp – ikä: 25 vuotta. Syntymäaika: 19. huhtikuuta 2001.
Pelipaikka: Maalivahti.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Sporting Kansas City | 25 v. | 600 t. € | |
| Sporting Kansas City | 24 v. | 600 t. € | |
| Sporting Kansas City | 24 v. | 600 t. € | |
| Sporting Kansas City | 23 v. | 400 t. € | |
| Sporting Kansas City | 23 v. | 500 t. € | |
| Sporting Kansas City | 22 v. | 500 t. € | |
| Sporting Kansas City | 22 v. | 500 t. € | |
| Sporting Kansas City | 21 v. | 500 t. € | |
| Sporting Kansas City | 21 v. | 250 t. € | |
| Sporting Kansas City | 20 v. | 250 t. € | |
| Sporting Kansas City | 20 v. | 250 t. € | |
| Sporting Kansas City | 19 v. | 100 t. € | |
| Sporting Kansas City | 19 v. | 100 t. € | |
| Sporting Kansas City Reserve | 18 v. | 100 t. € |
John Pulskamp – seura: Sporting Kansas City.
John Pulskamp – pituus: 188 cm.
Kansalaisuus: Yhdysvallat.
Markkina-arvo: 600 t. €.
John Pulskamp, kausi 2026: 5 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
John Pulskamp, kausi 2026: 5 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 450. Keskiarvosana: 6,3.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,4 |
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 6,3 |
| CONCACAF Champions Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 19 |
| 1 710 |
| 0 |
| 2 |
| 6,5 |
| CONCACAF Champions Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Leagues Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Leagues Cup | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| MLS Next Pro | Sporting Kansas CityReserves | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Leagues Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 3 | 147 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Sporting Kansas CityReserves | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 4 | 307 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Sporting Kansas City | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Leagues Cup | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| MLS Next Pro | Sporting Kansas CityReserves | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,8 | |
| USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 8 | 720 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2020-2021 | USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Sporting Kansas City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020 | USL Championship | Sporting Kansas CityReserves | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|