Mainos
Jonathan Lindseth pelaa joukkueessa Manisa. Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Norja, Ikä: 30, Pituus: 182 cm, Markkina-arvo: 1,2 milj. €. 2026-2027: 6 ottelua, 2 maalia, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Keçiörengücü – Manisa (7. marraskuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 2,7 milj. € (2.6.2024)
Manisa FK: 6 ottelua, 2 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Manisa FK saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Jonathan Lindseth kertyi 436 minuuttia peliaikaa ja 5 ottelua avauskokoonpanossa.
Manisa FK: 42 ottelua, 3 maalia, 7 maalisyöttöä
CSKA Sofia: 28 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Sarpsborg 08: 93 ottelua, 18 maalia, 13 maalisyöttöä
Odd Grenland: 1 ottelu, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Mjondalen: 1 ottelu, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Manisa, Jalkapallon tulospalvelu
Jonathan Lindseth – ikä: 30 vuotta. Syntymäaika: 25. helmikuuta 1996.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Jonathan Lindseth – seura: Manisa.
Jonathan Lindseth – pituus: 182 cm.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Manisa | 30 v. | 1,2 milj. € | |
| Manisa | 30 v. | 1,3 milj. € | |
| Manisa | 29 v. | 1,5 milj. € | |
| Manisa | 29 v. | 1,7 milj. € | |
| CSKA Sofia | 29 v. | 2 milj. € | |
| CSKA Sofia | 28 v. | 2,2 milj. € | |
| CSKA Sofia | 28 v. | 2,5 milj. € | |
| CSKA Sofia | 28 v. | 2,7 milj. € | |
| CSKA Sofia | 28 v. | 2,5 milj. € | |
| CSKA Sofia | 27 v. | 2,2 milj. € | |
| CSKA Sofia | 27 v. | 1,7 milj. € | |
| CSKA Sofia | 27 v. | 1,5 milj. € | |
| CSKA Sofia | 27 v. | 1 milj. € | |
| CSKA Sofia | 26 v. | 900 t. € | |
| CSKA Sofia | 26 v. | 800 t. € | |
| Sarpsborg 08 | 25 v. | 700 t. € | |
| Sarpsborg 08 | 24 v. | 400 t. € | |
| Sarpsborg 08 | 24 v. | 400 t. € | |
| Sarpsborg 08 | 24 v. | 325 t. € | |
| Sarpsborg 08 | 23 v. | 400 t. € | |
| Mjondalen | 22 v. | 400 t. € | |
| Mjondalen | 21 v. | 200 t. € | |
| Mjondalen | 20 v. | 150 t. € | |
| Odds | 19 v. | 100 t. € | |
| Odds | 18 v. | 100 t. € |
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Norja.
Markkina-arvo: 1,2 milj. €.
Jonathan Lindseth, kausi 2026-2027: 6 ottelua, 2 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Jonathan Lindseth, kausi 2026-2027: 6 ottelua, 2 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 436. Keskiarvosana: 6,7.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | TFF 1. Lig | Manisa FK | 6 | 436 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | TFF 1. Lig | Manisa FK | 36 | 2 990 | 1 | 7 | 6,5 |
| 2023-2024 | Bulgarian pääsarja | CSKA Sofia | 6 | 380 | 0 | 0 | 7,6 |
| Konferenssiliiga | CSKA Sofia | 1 | 82 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Bulgarian pääsarja | CSKA Sofia | 14 | 786 | 0 | 0 | – |
| Konferenssiliiga | CSKA Sofia | 5 | 354 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Bulgarian cup |
| CSKA Sofia |
| 2 |
| 156 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 15 | 1 283 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 24 | 1 752 | 9 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 3 | 270 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 21 | 1 735 | 3 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Odd Grenland | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 3 | 169 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 18 | 1 528 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Sarpsborg 08 | 9 | 710 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon (Norja) | Mjondalen | 1 | 94 | 0 | 0 | – |