Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 1,3 milj. € (19.11.2019)
Päivitetty:
Jonathan Ring pelaa joukkueessa Vasteras. Pelipaikka: Hyökkääjä, Kansallisuus: Ruotsi, Ikä: 34, Pituus: 183 cm, Markkina-arvo: 250 t. €. Jonathan Ring, kausi 2026: 6 ottelua, 0 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Jonathan Ring pelasi, oli Goteborg – Vasteras; peliaikaa kertyi 3 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 9. lokakuuta 2026.
Vasteras: 8 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Joukkueen Vasteras saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Jonathan Ring kertyi 445 minuuttia peliaikaa ja 5 ottelua avauskokoonpanossa.
Vasteras: 8 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Kalmar: 140 ottelua, 20 maalia, 15 maalisyöttöä
Jeju: 43 ottelua, 5 maalia, 2 maalisyöttöä
Djurgardens: 67 ottelua, 8 maalia, 8 maalisyöttöä
Gençlerbirliği: 4 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Vasteras, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Vasteras | 34 v. | 250 t. € | |
| Vasteras | 34 v. | 275 t. € | |
| Vasteras | 33 v. | 300 t. € | |
| Vasteras | 33 v. | 300 t. € | |
| Kalmar | 33 v. | 350 t. € | |
| Kalmar | 32 v. | 500 t. € | |
| Jeju | 32 v. | 650 t. € | |
| Jeju | 31 v. | 700 t. € | |
| Jeju | 31 v. | 800 t. € | |
| Jeju | 30 v. | 900 t. € | |
| Kalmar | 30 v. | 900 t. € | |
| Kalmar | 29 v. | 700 t. € | |
| Djurgardens | 29 v. | 800 t. € | |
| Djurgardens | 28 v. | 900 t. € | |
| Djurgardens | 28 v. | 1 milj. € | |
| Djurgardens | 27 v. | 1,3 milj. € | |
| Djurgardens | 27 v. | 900 t. € | |
| Djurgardens | 27 v. | 750 t. € | |
| Djurgardens | 26 v. | 800 t. € | |
| Kalmar | 25 v. | 600 t. € | |
| Gençlerbirliği | 25 v. | 500 t. € | |
| Kalmar | 25 v. | 500 t. € | |
| Kalmar | 24 v. | 500 t. € | |
| Kalmar | 23 v. | 400 t. € | |
| Kalmar | 23 v. | 500 t. € | |
| Kalmar | 23 v. | 300 t. € | |
| Kalmar | 22 v. | 250 t. € | |
| Kalmar | 21 v. | 100 t. € | |
| Varnamo | 19 v. | 75 t. € |
Jonathan Ring – ikä: 34 vuotta. Syntymäaika: 5. joulukuuta 1991.
Pelipaikka: Hyökkääjä.
Jonathan Ring – seura: Vasteras.
Jonathan Ring – pituus: 183 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Ruotsi.
Markkina-arvo: 250 t. €.
Jonathan Ring, kausi 2026: 6 ottelua, 0 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Jonathan Ring, kausi 2026: 6 ottelua, 0 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 284. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Allsvenskan | Vasteras | 6 | 284 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Allsvenskan | Vasteras | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | Kalmar | 7 | 551 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2024 | Allsvenskan | Kalmar | 12 | 743 | 2 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Allsvenskan | Kalmar | 10 | 645 | 1 | 1 | 6,5 |
| Korean Cup | Jeju | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| K League 1 |
| Jeju |
| 1 |
| 30 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2023 | K League 1 | Jeju | 10 | 516 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Korean Cup | Jeju | 2 | 133 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 1 | Jeju | 1 | 26 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022 | K League 1 | Jeju | 26 | 1 240 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Korean Cup | Jeju | 1 | 59 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 1 | Jeju | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Allsvenskan | Kalmar | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021 | Allsvenskan | Kalmar | 24 | 2 025 | 8 | 8 | 7,1 |
|---|
| 2020-2021 | Allsvenskan | Kalmar | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Kalmar | 2 | 74 | 0 | 0 | – | |
| UEFA-liiga | Djurgardens | 2 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Djurgardens | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Allsvenskan | Djurgardens | 21 | 1 251 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Allsvenskan | Djurgardens | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,1 |
|---|
| 2019 | Allsvenskan | Djurgardens | 28 | 2 279 | 7 | 6 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Sweden Cup | Djurgardens | 1 | 103 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-liiga | Djurgardens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018 | Allsvenskan | Djurgardens | 10 | 394 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan | Kalmar | 9 | 717 | 3 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan | Kalmar | 4 | 263 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan | Kalmar | 12 | 838 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Kalmar | 2 | 89 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Süper Lig | Gençlerbirliği | 4 | 143 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016 | Allsvenskan | Kalmar | 8 | 596 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Allsvenskan | Kalmar | 11 | 645 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Allsvenskan | Kalmar | 13 | 813 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Allsvenskan | Kalmar | 12 | 793 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Kalmar | 10 | 525 | 0 | 0 | – |
|---|