Mainos
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Englanti, Ikä: 36, Pituus: 183 cm. 2022-2023: 5 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö. Viimeisin kirjattu ottelu: Bournemouth – Everton (8. marraskuuta 2022).
Päivitetty:
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 4,5 milj. € (27.6.2017)
Bournemouth: 165 ottelua, 34 maalia, 20 maalisyöttöä
Burnley: 74 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
West Ham United: 33 ottelua, 4 maalia, 1 maalisyöttö
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Junior Stanislas – ikä: 36 vuotta. Syntymäaika: 26. marraskuuta 1989.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Junior Stanislas – pituus: 183 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Englanti.
Junior Stanislas, kausi 2022-2023: 5 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Bournemouth | 33 v. | 500 t. € | |
| Bournemouth | 32 v. | 700 t. € | |
| Bournemouth | 32 v. | 700 t. € | |
| Bournemouth | 31 v. | 1,2 milj. € | |
| Bournemouth | 31 v. | 1,8 milj. € | |
| Bournemouth | 31 v. | 1,8 milj. € | |
| Bournemouth | 30 v. | 1,5 milj. € | |
| Bournemouth | 30 v. | 2 milj. € | |
| Bournemouth | 30 v. | 2,5 milj. € | |
| Bournemouth | 29 v. | 3,5 milj. € | |
| Bournemouth | 29 v. | 4,5 milj. € | |
| Bournemouth | 29 v. | 4,5 milj. € | |
| Bournemouth | 28 v. | 4,5 milj. € | |
| Bournemouth | 28 v. | 4,5 milj. € | |
| Bournemouth | 27 v. | 4,5 milj. € | |
| Bournemouth | 27 v. | 4 milj. € | |
| Bournemouth | 26 v. | 4 milj. € | |
| Bournemouth | 26 v. | 4 milj. € | |
| Bournemouth | 25 v. | 1 milj. € | |
| Bournemouth | 25 v. | 1 milj. € | |
| Burnley | 24 v. | 1 milj. € | |
| Burnley | 23 v. | 1,5 milj. € | |
| Burnley | 23 v. | 1,5 milj. € | |
| Burnley | 22 v. | 1,3 milj. € | |
| Burnley | 22 v. | 1,5 milj. € | |
| West Ham | 21 v. | 2,5 milj. € | |
| West Ham | 21 v. | 3 milj. € | |
| West Ham | 20 v. | 3 milj. € | |
| West Ham | 20 v. | 2,5 milj. € | |
| West Ham | 19 v. | 1 milj. € |
Junior Stanislas, kausi 2022-2023: 5 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 124. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Valioliiga | Bournemouth | 4 | 58 | 0 | 0 | 6,2 |
| EFL Cup | Bournemouth | 1 | 66 | 1 | 1 | 8,3 | |
| 2021-2022 | Championship | Bournemouth | 7 | 178 | 0 | 2 | 6,7 |
| EFL Cup | Bournemouth | 1 | 24 | 0 | 1 | 7,5 | |
| 2020-2021 | Championship | Bournemouth | 35 | 2 429 | 10 | 4 | 6,7 |
| FA Cup | Bournemouth | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,2 | |
| 2019-2020 | Valioliiga |
| Bournemouth |
| 15 |
| 712 |
| 3 |
| 0 |
| 6,6 |
| FA Cup | Bournemouth | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Valioliiga | Bournemouth | 23 | 1 031 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Bournemouth | 3 | 222 | 2 | 0 | 7,3 | |
| FA Cup | Bournemouth | 1 | 20 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2017-2018 | Valioliiga | Bournemouth | 19 | 1 296 | 5 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Valioliiga | Bournemouth | 21 | 1 476 | 7 | 5 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Valioliiga | Bournemouth | 21 | 1 440 | 3 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Bournemouth | 12 | 553 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Burnley | 24 | 790 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2012-2013 | Championship | Burnley | 26 | 1 463 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Championship | Burnley | 24 | 1 470 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | West Ham United | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Valioliiga | West Ham United | 3 | 167 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Valioliiga | West Ham United | 21 | 874 | 2 | 1 | – |
|---|
| 2008-2009 | Valioliiga | West Ham United | 8 | 537 | 1 | 0 | – |
|---|