Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Päivitetty:
Kathellen Sousa Feitoza pelaa joukkueessa Real Madrid(w). Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Brasilia, Ikä: 30, Pituus: 175 cm, Markkina-arvo: 100 t. €. Kathellen Sousa Feitoza, kausi 2026: 2 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Kathellen Sousa Feitoza pelasi, oli Al-Ula (W) – Al NassrWomen (W); peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 7. toukokuuta 2026.
Al NassrWomen (W): 3 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Al Ittihad Jeddah (W): 4 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Real Madrid (W): 68 ottelua, 2 maalia, 0 maalisyöttöä
Inter Milan (W): 29 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Real Madrid(w), Jalkapallon tulospalvelu
Kathellen Sousa Feitoza – ikä: 30 vuotta. Syntymäaika: 26. huhtikuuta 1996.
Pelipaikka: Puolustaja.
Kathellen Sousa Feitoza – seura: Real Madrid(w).
Kathellen Sousa Feitoza – pituus: 175 cm.
Kansalaisuus: Brasilia.
Markkina-arvo: 100 t. €.
Kathellen Sousa Feitoza, kausi 2026: 2 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Kathellen Sousa Feitoza, kausi 2026: 2 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 180. Keskiarvosana: 7,4.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SA W Cup | Al NassrWomen (W) | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2025-2026 | KSA WL | Al Ittihad Jeddah (W) | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2025 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Al NassrWomen (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2024-2025 | SA W Cup | Al Ittihad Jeddah (W) | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,8 |
| KSA WL | Al Ittihad Jeddah (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2023-2024 | Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino | Real Madrid (W) |
| 18 |
| 1 545 |
| 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| Women's Champions League | Real Madrid (W) | 8 | 632 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa de la Reina Women | Real Madrid (W) | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| Spanish Women's Supercopa | Real Madrid (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Ystävyysmaaottelut | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's World Championship | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Spanish Primera División de la Liga de Fútbol Femenino | Real Madrid (W) | 26 | 2 245 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Real Madrid (W) | 10 | 878 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa de la Reina Women | Real Madrid (W) | 2 | 210 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Spanish Women's Supercopa | Real Madrid (W) | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ystävyysmaaottelut | BrasiliaMaajoukkue | 5 | 418 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Women's Four Nations Tournament | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Ystävyysmaaottelut | BrasiliaMaajoukkue | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América Femenina | BrasiliaMaajoukkue | 3 | 154 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Italian Women's Serie A | Inter Milan (W) | 17 | 1 379 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Women's Cup | Inter Milan (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | BrasiliaMaajoukkue | 2 | 46 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Copa América Femenina | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Italian Women's Serie A | Inter Milan (W) | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Four Nations Tournament | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Women's World Championship | BrasiliaMaajoukkue | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Women's World Championship | BrasiliaMaajoukkue | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|