Mainos
Libor Holík pelaa joukkueessa Spartak Trnava. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Tšekki, Ikä: 28, Pituus: 174 cm, Markkina-arvo: 325 t. €. 2026-2027: 6 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Skalica – Spartak Trnava (24. lokakuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Korkein: 900 t. € (26.12.2020)
Spartak Trnava: 6 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Spartak Trnava saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Libor Holík kertyi 137 minuuttia peliaikaa ja 1 ottelu avauskokoonpanossa.
Spartak Trnava: 67 ottelua, 2 maalia, 7 maalisyöttöä
Zlín: 19 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Viktoria Plzeň: 62 ottelua, 0 maalia, 5 maalisyöttöä
Jablonec: 61 ottelua, 0 maalia, 2 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Spartak Trnava, Jalkapallon tulospalvelu
Libor Holík – ikä: 28 vuotta. Syntymäaika: 12. toukokuuta 1998.
Pelipaikka: Puolustaja.
Libor Holík – seura: Spartak Trnava.
Libor Holík – pituus: 174 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Spartak Trnava | 28 v. | 325 t. € | |
| Spartak Trnava | 28 v. | 350 t. € | |
| Spartak Trnava | 27 v. | 375 t. € | |
| Spartak Trnava | 27 v. | 375 t. € | |
| Spartak Trnava | 27 v. | 350 t. € | |
| Spartak Trnava | 26 v. | 350 t. € | |
| Spartak Trnava | 26 v. | 350 t. € | |
| Zlín | 26 v. | 300 t. € | |
| Zlín | 25 v. | 550 t. € | |
| Plzeň | 25 v. | 700 t. € | |
| Plzeň | 25 v. | 850 t. € | |
| Plzeň | 24 v. | 900 t. € | |
| Plzeň | 24 v. | 900 t. € | |
| Jablonec | 23 v. | 900 t. € | |
| Jablonec | 23 v. | 900 t. € | |
| Jablonec | 22 v. | 900 t. € | |
| Jablonec | 22 v. | 750 t. € | |
| Jablonec | 21 v. | 675 t. € | |
| Jablonec | 21 v. | 750 t. € | |
| Jablonec | 21 v. | 650 t. € | |
| Zlín | 21 v. | 400 t. € | |
| Zlín | 20 v. | 350 t. € | |
| Zlín | 20 v. | 200 t. € | |
| Zlín | 19 v. | 200 t. € | |
| Zlín | 19 v. | 225 t. € | |
| Karviná | 19 v. | 275 t. € | |
| Karviná | 18 v. | 275 t. € | |
| Slavia | 18 v. | 200 t. € | |
| Slavia | 17 v. | 100 t. € |
Kansalaisuus: Tšekki.
Markkina-arvo: 325 t. €.
Libor Holík, kausi 2026-2027: 6 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Libor Holík, kausi 2026-2027: 6 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 137. Keskiarvosana: 6,3.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Slovakian pääsarja | Spartak Trnava | 6 | 137 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Slovakian pääsarja | Spartak Trnava | 19 | 1 507 | 0 | 3 | 6,7 |
| Konferenssiliiga | Spartak Trnava | 4 | 345 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Eurooppa-liiga | Spartak Trnava | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Slovakian pääsarja | Spartak Trnava | 32 | 2 672 | 0 | 3 | 6,5 |
| Konferenssiliiga | Spartak Trnava | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 |
| Tšekin pääsarja |
| Zlín |
| 10 |
| 665 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| Tšekin cup | Zlín | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| Tšekin pääsarja | Viktoria Plzeň | 6 | 67 | 0 | 1 | 6,4 |
| Konferenssiliiga | Viktoria Plzeň | 5 | 264 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Tšekin pääsarja | Viktoria Plzeň | 26 | 1 789 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mestarien liiga | Viktoria Plzeň | 12 | 475 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2021-2022 | Tšekin pääsarja | Viktoria Plzeň | 12 | 557 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Viktoria Plzeň | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Tšekin pääsarja | Jablonec | 18 | 1 502 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Konferenssiliiga | Jablonec | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Eurooppa-liiga | Jablonec | 2 | 102 | 0 | 0 | – | |
| Tšekin cup | Jablonec | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Tšekin pääsarja | Jablonec | 20 | 1 784 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U21 EM-kisat | Jablonec | 2 | 95 | 0 | 0 | – | |
| Eurooppa-liiga | Jablonec | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Tšekin pääsarja | Jablonec | 8 | 685 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tšekin cup | Jablonec | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| U21 EM-karsinta | Zlín | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Tšekin pääsarja | Zlín | 7 | 473 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|