Mainos
Lukas Klemenz pelaa joukkueessa Katowice. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Puola, Ikä: 31, Pituus: 191 cm, Markkina-arvo: 350 t. €. 2026-2027: 16 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Katowice – Widzew lodz (31. lokakuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 450 t. € (17.8.2020)
Katowice: 12 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Katowice saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Lukas Klemenz kertyi 987 minuuttia peliaikaa ja 11 ottelua avauskokoonpanossa.
Katowice: 68 ottelua, 8 maalia, 1 maalisyöttö
Budapest Honved: 10 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Wisla Krakow: 41 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Jagiellonia Białystok: 5 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Katowice, Jalkapallon tulospalvelu
Lukas Klemenz – ikä: 31 vuotta. Syntymäaika: 24. syyskuuta 1995.
Pelipaikka: Puolustaja.
Lukas Klemenz – seura: Katowice.
Lukas Klemenz – pituus: 191 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Katowice | 31 v. | 350 t. € | |
| Katowice | 30 v. | 400 t. € | |
| Katowice | 30 v. | 400 t. € | |
| Katowice | 30 v. | 350 t. € | |
| Katowice | 30 v. | 350 t. € | |
| Katowice | 29 v. | 450 t. € | |
| Katowice | 29 v. | 450 t. € | |
| Katowice | 28 v. | 400 t. € | |
| Gornik Leczna | 28 v. | 300 t. € | |
| Gornik Leczna | 28 v. | 300 t. € | |
| Honved | 27 v. | 200 t. € | |
| Honved | 27 v. | 200 t. € | |
| Honved | 27 v. | 200 t. € | |
| Honved | 26 v. | 250 t. € | |
| Honved | 26 v. | 350 t. € | |
| Honved | 26 v. | 400 t. € | |
| Honved | 25 v. | 300 t. € | |
| Wisla Krakow | 25 v. | 350 t. € | |
| Wisla Krakow | 24 v. | 450 t. € | |
| Wisla Krakow | 24 v. | 300 t. € | |
| Wisla Krakow | 24 v. | 350 t. € | |
| Wisla Krakow | 23 v. | 150 t. € | |
| Jagiellonia Bialystok | 22 v. | 150 t. € | |
| Katowice | 22 v. | 150 t. € | |
| Katowice | 21 v. | 150 t. € | |
| Olimpia Grudziadz | 21 v. | 300 t. € | |
| Olimpia Grudziadz | 21 v. | 100 t. € | |
| Olimpia Grudziadz | 20 v. | 100 t. € | |
| Belchatow | 20 v. | 150 t. € | |
| Valenciennes B | 19 v. | 150 t. € | |
| Korona Kielce | 19 v. | 100 t. € |
Kansalaisuus: Puola.
Markkina-arvo: 350 t. €.
Lukas Klemenz, kausi 2026-2027: 16 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Lukas Klemenz, kausi 2026-2027: 16 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 1 347. Keskiarvosana: 6,5.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Katowice | 12 | 987 | 0 | 0 | 6,5 |
| Konferenssiliiga | Katowice | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Katowice | 28 | 2 241 | 6 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Ekstraklasa | Katowice | 23 | 1 895 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2023-2024 | Ekstraklasa | Katowice | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | NB I (Unkari) | Budapest Honved | 3 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 |
|---|
| NB I (Unkari) |
| Budapest Honved |
| 5 |
| 352 |
| 1 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | NB I (Unkari) | Budapest Honved | 2 | 85 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekstraklasa | Wisla Krakow | 4 | 228 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Ekstraklasa | Wisla Krakow | 31 | 2 675 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Ekstraklasa | Wisla Krakow | 6 | 336 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekstraklasa | Jagiellonia Białystok | 5 | 361 | 0 | 0 | 6,4 |