
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 5 milj. € (13.6.2023)
Päivitetty:
Maksim Osipenko pelaa joukkueessa Dynamo Moscow. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Venäjä, Ikä: 32, Pituus: 193 cm, Markkina-arvo: 3 milj. €. Maksim Osipenko, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Maksim Osipenko pelasi, oli Russia – Nigeria; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 6. lokakuuta 2026.
Dynamo Moscow: 9 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö
Joukkueen Dynamo Moscow saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Maksim Osipenko kertyi 810 minuuttia peliaikaa ja 9 ottelua avauskokoonpanossa.
Dynamo Moscow: 39 ottelua, 4 maalia, 2 maalisyöttöä
Rostov: 171 ottelua, 26 maalia, 7 maalisyöttöä
Spartak Tambov: 17 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Dynamo Moscow, Jalkapallon tulospalvelu
Maksim Osipenko – ikä: 32 vuotta. Syntymäaika: 16. toukokuuta 1994.
Pelipaikka: Puolustaja.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Dynamo Moscow | 32 v. | 3 milj. € | |
| Dynamo Moscow | 31 v. | 3,5 milj. € | |
| Dynamo Moscow | 31 v. | 4 milj. € | |
| Rostov | 31 v. | 5 milj. € | |
| Rostov | 30 v. | 5 milj. € | |
| Rostov | 30 v. | 5 milj. € | |
| Rostov | 29 v. | 5 milj. € | |
| Rostov | 29 v. | 5 milj. € | |
| Rostov | 28 v. | 4,5 milj. € | |
| Rostov | 28 v. | 3,5 milj. € | |
| Rostov | 27 v. | 3,5 milj. € | |
| Rostov | 27 v. | 3 milj. € | |
| Rostov | 26 v. | 2,5 milj. € | |
| Rostov | 26 v. | 1,5 milj. € | |
| Rostov | 26 v. | 1 milj. € | |
| Rostov | 25 v. | 550 t. € | |
| Tambov M | 25 v. | 700 t. € | |
| Fakel | 25 v. | 550 t. € | |
| Fakel | 24 v. | 550 t. € | |
| Fakel | 24 v. | 550 t. € | |
| Fakel | 23 v. | 300 t. € | |
| Fakel | 23 v. | 250 t. € | |
| Fakel | 22 v. | 100 t. € | |
| Fakel | 22 v. | 100 t. € |
Maksim Osipenko – seura: Dynamo Moscow.
Maksim Osipenko – pituus: 193 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Venäjä.
Markkina-arvo: 3 milj. €.
Maksim Osipenko, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Maksim Osipenko, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 854. Keskiarvosana: 7,4.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Venäjän pääsarja | Dynamo Moscow | 9 | 810 | 1 | 1 | 7,4 |
| Russian Cup | Dynamo Moscow | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Ystävyysmaaottelut | VenäjäMaajoukkue | 2 | 154 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2025-2026 | Venäjän pääsarja | Dynamo Moscow | 21 | 1 800 | 2 | 1 | 6,8 |
| Russian Cup | Dynamo Moscow | 7 | 423 | 1 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Venäjän pääsarja | Dynamo Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| Venäjän pääsarja |
| Rostov |
| 30 |
| 2 527 |
| 9 |
| 3 |
| 7,1 |
| Russian Cup | Rostov | 10 | 554 | 1 | 0 | 6,4 |
| Ystävyysmaaottelut | VenäjäMaajoukkue | 1 | 90 | 2 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Venäjän pääsarja | Rostov | 24 | 2 034 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 5 | 219 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Ystävyysmaaottelut | VenäjäMaajoukkue | 1 | 88 | 1 | 0 | 8,3 |
| 2023 | Ystävyysmaaottelut | VenäjäMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,8 |
|---|
| 2022-2023 | Venäjän pääsarja | Rostov | 23 | 2 051 | 6 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 7 | 516 | 1 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | VenäjäMaajoukkue | 3 | 201 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2022 | MM-karsinta (UEFA) | VenäjäMaajoukkue | 3 | 234 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ystävyysmaaottelut | VenäjäMaajoukkue | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Venäjän pääsarja | Rostov | 31 | 2 790 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Venäjän pääsarja | Rostov | 29 | 2 531 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russian Cup | Rostov | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| UEFA-liiga | Rostov | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Venäjän pääsarja | Rostov | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venäjän pääsarja | Spartak Tambov | 15 | 1 345 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2018-2019 | Venäjän pääsarja | Spartak Tambov | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|