Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Korkein: 4,5 milj. € (14.2.2016)
Päivitetty:
Pelipaikka: Maalivahti, Kansallisuus: Sveitsi, Ikä: 39, Pituus: 193 cm. Marwin Hitz, kausi 2025-2026: 43 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Marwin Hitz pelasi, oli Basel 1893 – St. Gallen; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 14. toukokuuta 2026.
Basel 1893: 170 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Borussia Dortmund: 54 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Augsburg: 106 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Borussia Monchengladbach: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Marwin Hitz – ikä: 39 vuotta. Syntymäaika: 18. syyskuuta 1987.
Pelipaikka: Maalivahti.
Marwin Hitz – pituus: 193 cm.
Vahvempi jalka: Molemmat.
Kansalaisuus: Sveitsi.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Basel 1893 | 38 v. | 100 t. € | |
| Basel 1893 | 38 v. | 100 t. € | |
| Basel 1893 | 37 v. | 100 t. € | |
| Basel 1893 | 37 v. | 100 t. € | |
| Basel 1893 | 36 v. | 200 t. € | |
| Basel 1893 | 36 v. | 200 t. € | |
| Basel 1893 | 36 v. | 200 t. € | |
| Basel 1893 | 35 v. | 500 t. € | |
| Basel 1893 | 35 v. | 500 t. € | |
| Basel 1893 | 35 v. | 750 t. € | |
| Dortmund | 34 v. | 1 milj. € | |
| Dortmund | 34 v. | 1 milj. € | |
| Dortmund | 33 v. | 1,7 milj. € | |
| Dortmund | 33 v. | 1,7 milj. € | |
| Dortmund | 32 v. | 1,7 milj. € | |
| Dortmund | 32 v. | 2 milj. € | |
| Dortmund | 32 v. | 2,5 milj. € | |
| Dortmund | 31 v. | 2,5 milj. € | |
| Dortmund | 31 v. | 3 milj. € | |
| Dortmund | 30 v. | 3 milj. € | |
| Augsburg | 30 v. | 4 milj. € | |
| Augsburg | 30 v. | 4 milj. € | |
| Augsburg | 29 v. | 4 milj. € | |
| Augsburg | 29 v. | 4,5 milj. € | |
| Augsburg | 28 v. | 4,5 milj. € | |
| Augsburg | 28 v. | 4,5 milj. € | |
| Augsburg | 28 v. | 4,5 milj. € | |
| Augsburg | 27 v. | 3,5 milj. € | |
| Augsburg | 27 v. | 2,5 milj. € | |
| Augsburg | 26 v. | 2,5 milj. € | |
| Augsburg | 26 v. | 1 milj. € | |
| Wolfsburg | 25 v. | 450 t. € | |
| Wolfsburg | 25 v. | 600 t. € | |
| Wolfsburg | 24 v. | 600 t. € | |
| Wolfsburg | 24 v. | 600 t. € | |
| Wolfsburg | 23 v. | 600 t. € | |
| Wolfsburg | 23 v. | 600 t. € | |
| Wolfsburg | 22 v. | 600 t. € | |
| Wolfsburg | 22 v. | 400 t. € | |
| Wolfsburg | 21 v. | 200 t. € | |
| Winterthur U21 | 20 v. | 50 t. € |
Marwin Hitz, kausi 2025-2026: 43 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Marwin Hitz, kausi 2025-2026: 43 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 3 825. Keskiarvosana: 7,1.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Sveitsin Super League | Basel 1893 | 33 | 2 970 | 0 | 0 | 7,1 |
| UEFA-liiga | Basel 1893 | 7 | 585 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Mestarien liiga | Basel 1893 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Switzerland Cup | Basel 1893 | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Sveitsin Super League | Basel 1893 | 36 | 3 195 | 0 | 0 | 7,1 |
| Switzerland Cup | Basel 1893 | 4 | 450 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2023-2024 | Sveitsin Super League |
| Basel 1893 |
| 32 |
| 2 880 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Switzerland Cup | Basel 1893 | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Basel 1893 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Sveitsin Super League | Basel 1893 | 31 | 2 700 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Basel 1893 | 18 | 1 740 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Switzerland Cup | Basel 1893 | 2 | 210 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Sveitsin Super League | Basel 1893 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliiga | Borussia Dortmund | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Borussia Dortmund | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Bundesliiga | Borussia Dortmund | 16 | 1 395 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Borussia Dortmund | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 | |
| DFB Pokal | Borussia Dortmund | 5 | 480 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Borussia Dortmund | 4 | 225 | 0 | 0 | 6,2 | |
| DFL Supercup | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Bundesliiga | Borussia Dortmund | 4 | 289 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Borussia Dortmund | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Borussia Dortmund | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2019 | DFL Supercup | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Borussia Dortmund | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliiga | Borussia Dortmund | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Mestarien liiga | Borussia Dortmund | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| DFB Pokal | Borussia Dortmund | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Bundesliiga | Augsburg | 32 | 2 880 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliiga | Augsburg | 32 | 2 880 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliiga | Augsburg | 33 | 2 967 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliiga | Augsburg | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliiga | Augsburg | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliiga | Borussia Monchengladbach | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliiga | Borussia Monchengladbach | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
|---|