Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 10 milj. € (8.10.2023)
Päivitetty:
Matt Turner pelaa joukkueessa New England Revolution. Pelipaikka: Maalivahti, Kansallisuus: Yhdysvallat, Ikä: 32, Pituus: 191 cm, Markkina-arvo: 2,5 milj. €. Matt Turner, kausi 2026: 23 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Matt Turner pelasi, oli New England Revolution – Seattle Sounders; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 11. lokakuuta 2026.
New England Revolution: 28 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen New England Revolution saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Matt Turner kertyi 2520 minuuttia peliaikaa ja 28 ottelua avauskokoonpanossa.
New England Revolution: 149 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Crystal Palace: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Nottingham Forest: 23 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Arsenal: 11 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: New England Revolution, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| New England Revolution | 31 v. | 2,5 milj. € | |
| New England Revolution | 31 v. | 2,5 milj. € | |
| Crystal Palace | 30 v. | 2,5 milj. € | |
| Crystal Palace | 30 v. | 4 milj. € | |
| Crystal Palace | 30 v. | 5 milj. € | |
| Nott'm Forest | 29 v. | 7 milj. € | |
| Nott'm Forest | 29 v. | 9 milj. € | |
| Nott'm Forest | 29 v. | 10 milj. € | |
| Nott'm Forest | 29 v. | 10 milj. € | |
| Arsenal | 28 v. | 8 milj. € | |
| Arsenal | 28 v. | 5 milj. € | |
| New England Revolution | 27 v. | 5 milj. € | |
| New England Revolution | 27 v. | 3 milj. € | |
| New England Revolution | 27 v. | 2,5 milj. € | |
| New England Revolution | 26 v. | 1 milj. € | |
| New England Revolution | 26 v. | 500 t. € | |
| New England Revolution | 25 v. | 400 t. € | |
| New England Revolution | 25 v. | 500 t. € | |
| New England Revolution | 24 v. | 500 t. € | |
| New England Revolution | 24 v. | 500 t. € | |
| New England Revolution | 23 v. | 200 t. € | |
| New England Revolution | 23 v. | 200 t. € | |
| Richmond Kickers | 23 v. | 175 t. € | |
| New England Revolution | 22 v. | 100 t. € | |
| Richmond Kickers | 21 v. | 50 t. € |
Matt Turner – ikä: 32 vuotta. Syntymäaika: 24. kesäkuuta 1994.
Pelipaikka: Maalivahti.
Matt Turner – seura: New England Revolution.
Matt Turner – pituus: 191 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Yhdysvallat.
Markkina-arvo: 2,5 milj. €.
Matt Turner, kausi 2026: 23 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Matt Turner, kausi 2026: 23 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 2 025.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | New England Revolution | 21 | 1 890 | 0 | 0 | 7,1 |
| Jalkapallon MM-kisat | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | New England Revolution | 16 | 1 440 | 0 | 0 | 7,0 |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025 | Major League Soccer | New England Revolution | 1 | 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2024-2025 | FA Cup | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Crystal Palace | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,1 | |
| FA Cup | Nottingham Forest | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 | |
| CONCACAF Kansojen liiga | YhdysvallatMaajoukkue | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América | YhdysvallatMaajoukkue | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Valioliiga | Nottingham Forest | 17 | 1 530 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Nottingham Forest | 3 | 300 | 0 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Cup | Nottingham Forest | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,3 | |
| CONCACAF Kansojen liiga | YhdysvallatMaajoukkue | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa América | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | CONCACAF Gold Cup | YhdysvallatMaajoukkue | 4 | 420 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | UEFA-liiga | Arsenal | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Arsenal | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| CONCACAF Kansojen liiga | YhdysvallatMaajoukkue | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Jalkapallon MM-kisat | YhdysvallatMaajoukkue | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2022 | Major League Soccer | New England Revolution | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CONCACAF) | YhdysvallatMaajoukkue | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Jalkapallon MM-kisat | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Arsenal | 3 | 203 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Florida Cup | Arsenal | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Major League Soccer | New England Revolution | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | New England Revolution | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,3 | |
| CONCACAF Kansojen liiga | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| CONCACAF Gold Cup | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Major League Soccer | New England Revolution | 15 | 1 380 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | New England Revolution | 18 | 1 620 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Gold Cup | YhdysvallatMaajoukkue | 5 | 450 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | YhdysvallatMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020 | Major League Soccer | New England Revolution | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | New England Revolution | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | New England Revolution | 9 | 776 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | New England Revolution | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | New England Revolution | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018 | Major League Soccer | New England Revolution | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | New England Revolution | 8 | 540 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|