Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 18 milj. € (23.1.2018)
Päivitetty:
Maxwel Cornet pelaa joukkueessa West Ham. Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Norsunluurannikko, Ikä: 30, Pituus: 179 cm, Markkina-arvo: 1 milj. €. Maxwel Cornet, kausi 2025-2026: 8 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Maxwel Cornet pelasi, oli Genoa – Inter Milan; peliaikaa kertyi 1 minuutti. Ottelun päivämäärä: 14. joulukuuta 2025.
Genoa: 15 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
Southampton: 3 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Burnley: 29 ottelua, 9 maalia, 2 maalisyöttöä
West Ham United: 37 ottelua, 1 maali, 4 maalisyöttöä
West Ham United U21: 1 ottelu, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Lyon: 213 ottelua, 41 maalia, 25 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: West Ham, Jalkapallon tulospalvelu
Maxwel Cornet – ikä: 30 vuotta. Syntymäaika: 27. syyskuuta 1996.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| West Ham | 30 v. | 1 milj. € | |
| Genoa | 29 v. | 2 milj. € | |
| Genoa | 29 v. | 2,5 milj. € | |
| Genoa | 29 v. | 5 milj. € | |
| Genoa | 28 v. | 8 milj. € | |
| Southampton | 28 v. | 8 milj. € | |
| West Ham | 27 v. | 9 milj. € | |
| West Ham | 27 v. | 10 milj. € | |
| West Ham | 26 v. | 12 milj. € | |
| West Ham | 26 v. | 15 milj. € | |
| West Ham | 25 v. | 17 milj. € | |
| Burnley | 25 v. | 15 milj. € | |
| Burnley | 25 v. | 14 milj. € | |
| OL | 24 v. | 12 milj. € | |
| OL | 24 v. | 12 milj. € | |
| OL | 24 v. | 10,5 milj. € | |
| OL | 23 v. | 10,5 milj. € | |
| OL | 23 v. | 13 milj. € | |
| OL | 22 v. | 15 milj. € | |
| OL | 22 v. | 12 milj. € | |
| OL | 22 v. | 12 milj. € | |
| OL | 21 v. | 15 milj. € | |
| OL | 21 v. | 15 milj. € | |
| OL | 21 v. | 18 milj. € | |
| OL | 20 v. | 10 milj. € | |
| OL | 20 v. | 8 milj. € | |
| OL | 20 v. | 8 milj. € | |
| OL | 19 v. | 7 milj. € | |
| OL | 19 v. | 2,5 milj. € | |
| OL | 18 v. | 1 milj. € | |
| Metz | 18 v. | 1 milj. € | |
| Metz | 17 v. | 750 t. € | |
| Metz | 17 v. | 300 t. € | |
| Metz | 16 v. | 50 t. € |
Maxwel Cornet – seura: West Ham.
Maxwel Cornet – pituus: 179 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Norsunluurannikko.
Markkina-arvo: 1 milj. €.
Maxwel Cornet, kausi 2025-2026: 8 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Maxwel Cornet, kausi 2025-2026: 8 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 112. Keskiarvosana: 6,4.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Serie A | Genoa | 8 | 112 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Serie A | Genoa | 7 | 242 | 2 | 1 | 6,8 |
| English Football League Cup | Southampton | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Valioliiga | Southampton | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Valioliiga | Burnley | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Valioliiga | West Ham United | 7 | 110 | 1 | 0 | 6,5 |
| UEFA-liiga |
| 6 |
| 59 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| FA Cup | West Ham United | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,1 |
| English Football League Cup | West Ham United | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Afrikan-cup | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Valioliiga | West Ham United | 14 | 235 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | West Ham United | 7 | 387 | 0 | 3 | 6,6 | |
| English U21 Premier League | West Ham United U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Ystävyysmaaottelut | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Valioliiga | Burnley | 26 | 1 776 | 9 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Burnley | 2 | 105 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Ligue 1 | Lyon | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Ystävyysmaaottelut | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 2 | 70 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Afrikan-cup | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,4 | |
| World Championship qualification (CAF) | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Afrikan-cup | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Lyon | 36 | 2 453 | 2 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Lyon | 3 | 234 | 2 | 1 | – | |
| UEFA Mestarien liiga | Lyon | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 | |
| Ystävyysmaaottelut | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | Ligue 1 | Lyon | 22 | 1 328 | 4 | 3 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Lyon | 7 | 460 | 1 | 1 | 6,7 | |
| French Ligue Coupe | Lyon | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Coupe de France | Lyon | 4 | 280 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2019 | Afrikan-cup | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Lyon | 27 | 1 276 | 7 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Lyon | 5 | 214 | 3 | 0 | 7,3 | |
| Coupe de France | Lyon | 3 | 200 | 2 | 0 | 7,8 | |
| Afrikan-cup | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 3 | 51 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Ystävyysmaaottelut | NorsunluurannikkoMaajoukkue | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Lyon | 30 | 1 262 | 4 | 6 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-liiga | Lyon | 4 | 162 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Lyon | 33 | 1 895 | 6 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Lyon | 31 | 1 508 | 8 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 1 | Lyon | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 2 | Metz | 4 | 58 | 0 | 0 | – |
|---|