Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 500 t. € (17.4.2024)
Päivitetty:
Mayk van van pelaa joukkueessa Remo. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Valko-Venäjä, Ikä: 27, Pituus: 172 cm, Markkina-arvo: 400 t. €. Mayk van van, kausi 2026: 19 ottelua, 0 maalia ja 2 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Mayk van van pelasi, oli Vasco da Gama Saf - RJ – Remo - PA; peliaikaa kertyi 31 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 11. lokakuuta 2026.
Remo - PA: 15 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Joukkueen Remo - PA saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Mayk van van kertyi 1277 minuuttia peliaikaa ja 14 ottelua avauskokoonpanossa.
Remo - PA: 19 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Gremio Novorizontino: 32 ottelua, 1 maali, 2 maalisyöttöä
Grêmio - RS: 15 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Guarani SP: 52 ottelua, 1 maali, 4 maalisyöttöä
Joinville: 8 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Remo, Jalkapallon tulospalvelu
| 24 v. |
| 100 t. € |
| Guarani SP | 24 v. | 100 t. € |
| Guarani SP | 23 v. | 100 t. € |
| Guarani SP | 23 v. | 100 t. € |
Mayk van van – ikä: 27 vuotta. Syntymäaika: 31. elokuuta 1999.
Pelipaikka: Puolustaja.
Mayk van van – seura: Remo.
Mayk van van – pituus: 172 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Valko-Venäjä.
Markkina-arvo: 400 t. €.
Mayk van van, kausi 2026: 19 ottelua, 0 maalia ja 2 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Mayk van van, kausi 2026: 19 ottelua, 0 maalia ja 2 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 1 634.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasilian Serie A | Remo - PA | 12 | 1 013 | 0 | 1 | 6,4 |
| Brazilian Cup | Remo - PA | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Brasilian Serie A | Remo - PA | 3 | 264 | 0 | 0 | 6,5 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 8 | 717 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Brasilian Serie B | Gremio Novorizontino | 5 | 419 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025 |
| Gremio Novorizontino |
| 13 |
| 1 017 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Campeonato Gaúcho (Brasilia) | Grêmio - RS | 2 | 167 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | Brasilian Serie B | Gremio Novorizontino | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024 | Brasilian Serie A | Grêmio - RS | 5 | 262 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brasilia) | Grêmio - RS | 2 | 122 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa Libertadores | Grêmio - RS | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 4 | 315 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | Campeonato Gaúcho (Brasilia) | Grêmio - RS | 3 | 211 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasilian Serie A | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brasilian Serie B | Guarani SP | 8 | 687 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Brasilian Serie B | Guarani SP | 20 | 1 635 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 22 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Brasilian Serie B | Guarani SP | 10 | 705 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 3 | 53 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | Brasilian Serie B | Guarani SP | 5 | 213 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilian Serie D | Joinville | 3 | 178 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Pernambucano (Brasilia) | Joinville | 2 | 98 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Campeonato Baiano (Brasilia) | Joinville | 2 | 37 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Campeonato Catarinense Division 1 (Brasilia) | Joinville | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
|---|