Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 350 t. € (17.10.2021)
Päivitetty:
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Moldova, Ikä: 36, Pituus: 185 cm. Mihail Platica, kausi 2026-2027: 4 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Mihail Platica pelasi, oli Petrocub – Borac Banja Luka; peliaikaa kertyi 27 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 30. heinäkuuta 2026.
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Mihail Platica – ikä: 36 vuotta. Syntymäaika: 15. maaliskuuta 1990.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Mihail Platica – pituus: 185 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Moldova.
Mihail Platica, kausi 2026-2027: 4 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Balti | 36 v. | 50 t. € | |
| Balti | 35 v. | 75 t. € | |
| Petrocub | 35 v. | 75 t. € | |
| Petrocub | 34 v. | 150 t. € | |
| Petrocub | 34 v. | 200 t. € | |
| Petrocub | 33 v. | 200 t. € | |
| Petrocub | 33 v. | 200 t. € | |
| Petrocub | 32 v. | 275 t. € | |
| Petrocub | 32 v. | 350 t. € | |
| Petrocub | 31 v. | 350 t. € | |
| Petrocub | 31 v. | 350 t. € | |
| Petrocub | 31 v. | 300 t. € | |
| Kyzylzhar | 30 v. | 300 t. € | |
| Kyzylzhar | 30 v. | 250 t. € | |
| Milsami | 29 v. | 225 t. € | |
| Milsami | 29 v. | 275 t. € | |
| Milsami | 28 v. | 275 t. € | |
| Milsami | 27 v. | 225 t. € | |
| Sokol | 27 v. | 200 t. € | |
| Sokol | 26 v. | 200 t. € | |
| Shinnik | 26 v. | 200 t. € | |
| Shinnik | 25 v. | 200 t. € | |
| Rostov | 25 v. | 200 t. € | |
| Neftekhimik Nizhnekamsk | 24 v. | 200 t. € | |
| Neftekhimik Nizhnekamsk | 23 v. | 150 t. € | |
| Neftekhimik Nizhnekamsk | 23 v. | 150 t. € | |
| Rubin Kazan Youth | 22 v. | 75 t. € |
Mihail Platica, kausi 2026-2027: 4 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 121. Keskiarvosana: 5,9.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | UEFA Conference League | Petrocub | 2 | 32 | 0 | 0 | 5,8 |
| UEFA Mestarien liiga | Petrocub | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 | UEFA Mestarien liiga | Petrocub | 4 | 220 | 0 | 0 | 6,3 |
| UEFA-liiga | Petrocub | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2022-2023 | UEFA Kansojen liiga | MoldovaMaajoukkue | 4 | 240 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Ystävyysmaaottelut | MoldovaMaajoukkue | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | UEFA Conference League | Petrocub | 4 | 360 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | UEFA-liiga | Milsami | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|