
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Korkein: 35 milj. € (17.10.2023)
Päivitetty:
Mohamed Simakan pelaa joukkueessa Al Nassr. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Ranska, Ikä: 26, Pituus: 187 cm, Markkina-arvo: 20 milj. €. Mohamed Simakan, kausi 2026-2027: 9 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Mohamed Simakan pelasi, oli Al Nassr – Neftchi Fergana; peliaikaa kertyi 72 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 12. lokakuuta 2026.
Al Nassr: 6 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Joukkueen Al Nassr saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Mohamed Simakan kertyi 495 minuuttia peliaikaa ja 5 ottelua avauskokoonpanossa.
Al Nassr: 88 ottelua, 7 maalia, 4 maalisyöttöä
RB Leipzig: 125 ottelua, 7 maalia, 10 maalisyöttöä
Strasbourg Alsace: 42 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö
Aiheeseen liittyvät sivut: Al Nassr, Jalkapallon tulospalvelu
Mohamed Simakan – ikä: 26 vuotta. Syntymäaika: 3. toukokuuta 2000.
Pelipaikka: Puolustaja.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Al Nassr | 26 v. | 20 milj. € | |
| Al Nassr | 25 v. | 20 milj. € | |
| Al Nassr | 25 v. | 23 milj. € | |
| Al Nassr | 24 v. | 28 milj. € | |
| RB Leipzig | 24 v. | 35 milj. € | |
| RB Leipzig | 23 v. | 35 milj. € | |
| RB Leipzig | 23 v. | 35 milj. € | |
| RB Leipzig | 23 v. | 25 milj. € | |
| RB Leipzig | 22 v. | 28 milj. € | |
| RB Leipzig | 22 v. | 22 milj. € | |
| RB Leipzig | 21 v. | 18 milj. € | |
| Strasbourg | 21 v. | 18 milj. € | |
| Strasbourg | 20 v. | 18 milj. € | |
| Strasbourg | 20 v. | 15 milj. € | |
| Strasbourg | 20 v. | 12 milj. € | |
| Strasbourg | 19 v. | 7,2 milj. € | |
| Strasbourg | 19 v. | 8 milj. € | |
| Strasbourg | 19 v. | 6 milj. € | |
| Strasbourg | 19 v. | 2,5 milj. € |
Mohamed Simakan – seura: Al Nassr.
Mohamed Simakan – pituus: 187 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Ranska.
Markkina-arvo: 20 milj. €.
Mohamed Simakan, kausi 2026-2027: 9 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Mohamed Simakan, kausi 2026-2027: 9 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 722. Keskiarvosana: 7,0.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Saudi Pro League | Al Nassr | 6 | 495 | 0 | 1 | 7,0 |
| AFC Champions League Elite | Al Nassr | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Nassr | 1 | 65 | 1 | 0 | 7,6 | |
| 2026 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Al Nassr | 2 | 126 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Saudi Pro League | Al Nassr | 28 | 2 495 | 3 | 0 | 7,3 |
| AFC Champions League Two | Al Nassr | 6 | 378 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Al Nassr |
| 2 |
| 76 |
| 1 |
| 0 |
| 6,9 |
| Saudi Arabia Super Cup | Al Nassr | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al Nassr | 26 | 2 180 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League Elite | Al Nassr | 11 | 876 | 0 | 2 | 7,0 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Nassr | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Bundesliiga | RB Leipzig | 1 | 55 | 0 | 0 | 7,7 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023-2024 | Bundesliiga | RB Leipzig | 32 | 2 139 | 2 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | RB Leipzig | 7 | 599 | 1 | 0 | 6,5 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 2 | 24 | 0 | 0 | 6,1 | |
| DFL Supercup | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023 | European U21 Football Championship | RanskaMaajoukkue | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2022-2023 | Bundesliiga | RB Leipzig | 24 | 1 458 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | RB Leipzig | 7 | 514 | 1 | 3 | 6,8 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 5 | 330 | 1 | 2 | 7,3 | |
| European U21 Football Championship | EnglantiMaajoukkue | 3 | 166 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ystävyysmaaottelut | EnglantiMaajoukkue | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Bundesliiga | RB Leipzig | 28 | 2 010 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | RB Leipzig | 6 | 529 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Mestarien liiga | RB Leipzig | 4 | 296 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA-liiga | RB Leipzig | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,0 | |
| DFL Supercup | RB Leipzig | 1 | 79 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | RB Leipzig | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2020-2021 | Seurajoukkueiden harjoitusottelut | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Strasbourg Alsace | 19 | 1 618 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2019-2020 | Ligue 1 | Strasbourg Alsace | 19 | 1 503 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-liiga | Strasbourg Alsace | 3 | 177 | 0 | 0 | – | |
| Coupe de France | Strasbourg Alsace | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,5 |