Pelaajaprofiili
Turkki
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 1,3 milj. € (11.10.2021)
Päivitetty:
Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Turkki, Ikä: 32, Pituus: 175 cm, Markkina-arvo: 350 t. €. Murat Paluli, kausi 2026-2027: 5 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Murat Paluli pelasi, oli Keçiörengücü – Sivasspor; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 19. syyskuuta 2026.
Sivasspor: 123 ottelua, 1 maali, 9 maalisyöttöä
Göztepe: 71 ottelua, 0 maalia, 3 maalisyöttöä
Hatayspor: 7 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Murat Paluli – ikä: 32 vuotta. Syntymäaika: 9. elokuuta 1994.
Pelipaikka: Puolustaja.
Murat Paluli – pituus: 175 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Turkki.
Markkina-arvo: 350 t. €.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Sivasspor | 32 v. | 350 t. € | |
| Sivasspor | 31 v. | 400 t. € | |
| Sivasspor | 31 v. | 400 t. € | |
| Sivasspor | 31 v. | 450 t. € | |
| Sivasspor | 31 v. | 450 t. € | |
| Sivasspor | 30 v. | 550 t. € | |
| Sivasspor | 30 v. | 700 t. € | |
| Sivasspor | 30 v. | 800 t. € | |
| Sivasspor | 30 v. | 800 t. € | |
| Sivasspor | 29 v. | 800 t. € | |
| Sivasspor | 29 v. | 650 t. € | |
| Sivasspor | 29 v. | 650 t. € | |
| Sivasspor | 29 v. | 750 t. € | |
| Sivasspor | 28 v. | 800 t. € | |
| Sivasspor | 28 v. | 750 t. € | |
| Sivasspor | 28 v. | 850 t. € | |
| Göztepe | 27 v. | 575 t. € | |
| Göztepe | 27 v. | 800 t. € | |
| Göztepe | 27 v. | 1,2 milj. € | |
| Göztepe | 27 v. | 1,3 milj. € | |
| Göztepe | 26 v. | 1,2 milj. € | |
| Göztepe | 26 v. | 1 milj. € | |
| Göztepe | 26 v. | 700 t. € | |
| Göztepe | 25 v. | 450 t. € | |
| Göztepe | 25 v. | 200 t. € | |
| Hatayspor | 24 v. | 225 t. € | |
| Hatayspor | 24 v. | 200 t. € | |
| Hatayspor | 24 v. | 100 t. € | |
| Hatayspor | 23 v. | 50 t. € | |
| Erzurumspor | 22 v. | 100 t. € |
Murat Paluli, kausi 2026-2027: 5 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.