Korkein: 850 t. € (14.12.2021)
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Hansa Rostock | 31 v. | 350 t. € | |
| Hansa Rostock | 30 v. | 400 t. € | |
| Arminia Bielefeld | 30 v. | 500 t. € | |
| Arminia Bielefeld | 29 v. | 700 t. € | |
| Heidenheim | 29 v. | 850 t. € | |
| Heidenheim | 28 v. | 850 t. € | |
| Heidenheim | 28 v. | 700 t. € | |
| Heidenheim |
Päivitetty:
Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Saksa, Ikä: 33, Pituus: 193 cm. Oliver Hüsing, kausi 2023-2024: 16 ottelua, 0 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Oliver Hüsing pelasi, oli Hansa Rostock – Paderborn 07; peliaikaa kertyi 5 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 19. toukokuuta 2024.
Hansa Rostock: 42 ottelua, 3 maalia, 1 maalisyöttö
Arminia Bielefeld: 25 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Heidenheim 1846: 80 ottelua, 4 maalia, 1 maalisyöttö
Borussia Monchengladbach: 3 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Oliver Hüsing – ikä: 33 vuotta. Syntymäaika: 17. helmikuuta 1993.
Pelipaikka: Puolustaja.
Oliver Hüsing – pituus: 193 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
| 27 v. |
| 650 t. € |
| Heidenheim | 27 v. | 550 t. € |
| Heidenheim | 27 v. | 700 t. € |
| Heidenheim | 26 v. | 550 t. € |
| Hansa Rostock | 26 v. | 500 t. € |
| Hansa Rostock | 25 v. | 425 t. € |
| Hansa Rostock | 25 v. | 400 t. € |
| Hansa Rostock | 24 v. | 400 t. € |
| Hansa Rostock | 24 v. | 325 t. € |
| Ferencvarosi TC | 24 v. | 250 t. € |
| Ferencvarosi TC | 23 v. | 250 t. € |
| Ferencvarosi TC | 23 v. | 350 t. € |
| Werder Bremen | 22 v. | 350 t. € |
| Werder Bremen | 22 v. | 350 t. € |
| Hansa Rostock | 22 v. | 250 t. € |
| Werder Bremen | 21 v. | 250 t. € |
| Werder Bremen | 21 v. | 150 t. € |
| Werder Bremen | 21 v. | 100 t. € |
| Werder Bremen II | 21 v. | 100 t. € |
| Werder Bremen II | 20 v. | 100 t. € |
| Werder Bremen II | 20 v. | 75 t. € |
| Werder Bremen II | 19 v. | 50 t. € |
| Werder Bremen II | 19 v. | 50 t. € |
| Werder Bremen II | 19 v. | 50 t. € |
| Werder Bremen II | 19 v. | 50 t. € |
Oliver Hüsing, kausi 2023-2024: 16 ottelua, 0 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Oliver Hüsing, kausi 2023-2024: 16 ottelua, 0 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 890. Keskiarvosana: 6,2.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | 2. Bundesliiga | Hansa Rostock | 15 | 879 | 0 | 1 | 6,2 |
| DFB Pokal | Hansa Rostock | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2022-2023 | 2. Bundesliiga | Arminia Bielefeld | 21 | 1 516 | 1 | 0 | 6,5 |
| DFB Pokal | Arminia Bielefeld | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2021-2022 | 2. Bundesliiga | Arminia Bielefeld | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Arminia Bielefeld | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Heidenheim 1846 |
| 32 |
| 2 880 |
| 2 |
| 1 |
| 6,7 |
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliiga | Heidenheim 1846 | 27 | 2 411 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | 2. Bundesliiga | Heidenheim 1846 | 19 | 1 531 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Heidenheim 1846 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | 3. liiga | Hansa Rostock | 25 | 2 250 | 3 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hansa Rostock | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2015-2016 | Bundesliiga | Borussia Monchengladbach | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliiga | Borussia Monchengladbach | 2 | 22 | 0 | 0 | – |
|---|