Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 50 milj. € (22.7.2020)
Päivitetty:
Renan Lodi pelaa joukkueessa Atlético Mineiro. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Brasilia, Ikä: 28, Pituus: 173 cm, Markkina-arvo: 11 milj. €. Renan Lodi, kausi 2026: 43 ottelua, 5 maalia ja 4 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Renan Lodi pelasi, oli Atlético Mineiro - MG – Coritiba SAF - PR; peliaikaa kertyi 28 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 18. lokakuuta 2026.
Atlético Mineiro - MG: 26 ottelua, 0 maalia, 3 maalisyöttöä
Joukkueen Atlético Mineiro - MG saatavilla olevien kauden 2026 tietojen mukaan pelaajalle Renan Lodi kertyi 2180 minuuttia peliaikaa ja 24 ottelua avauskokoonpanossa.
Atlético Mineiro - MG: 49 ottelua, 5 maalia, 5 maalisyöttöä
Al-Hilal: 58 ottelua, 4 maalia, 9 maalisyöttöä
Olympique de Marseille: 23 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Nottingham Forest: 32 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö
Atlético Madrid: 123 ottelua, 6 maalia, 10 maalisyöttöä
Athletico Paranaense - PR: 50 ottelua, 4 maalia, 7 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Atlético Mineiro
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Atlético Mineiro | 28 v. | 11 milj. € | |
| Free Player | 27 v. | 12 milj. € | |
| Al Hilal | 27 v. | 13 milj. € | |
| Al Hilal | 26 v. | 15 milj. € | |
| Al Hilal | 26 v. | 18 milj. € | |
| Marseille | 25 v. | 20 milj. € | |
| Nott'm Forest | 25 v. | 20 milj. € | |
| Nott'm Forest | 24 v. | 20 milj. € | |
| Nott'm Forest | 24 v. | 25 milj. € | |
| Atl. Madrid | 24 v. | 30 milj. € | |
| Atl. Madrid | 23 v. | 25 milj. € | |
| Atl. Madrid | 23 v. | 20 milj. € | |
| Atl. Madrid | 23 v. | 25 milj. € | |
| Atl. Madrid | 22 v. | 30 milj. € | |
| Atl. Madrid | 22 v. | 40 milj. € | |
| Atl. Madrid | 22 v. | 50 milj. € | |
| Atl. Madrid | 22 v. | 50 milj. € | |
| Atl. Madrid | 22 v. | 31,5 milj. € | |
| Atl. Madrid | 21 v. | 35 milj. € | |
| Atl. Madrid | 21 v. | 25 milj. € | |
| Atl. Madrid | 21 v. | 15 milj. € | |
| Athletico Paranaense | 21 v. | 4 milj. € | |
| Athletico Paranaense | 20 v. | 1,3 milj. € | |
| Athletico Paranaense | 20 v. | 400 t. € |
Renan Lodi – ikä: 28 vuotta. Syntymäaika: 8. huhtikuuta 1998.
Pelipaikka: Puolustaja.
Renan Lodi – seura: Atlético Mineiro.
Renan Lodi – pituus: 173 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Brasilia.
Markkina-arvo: 11 milj. €.
Renan Lodi, kausi 2026: 43 ottelua, 5 maalia ja 4 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Renan Lodi, kausi 2026: 43 ottelua, 5 maalia ja 4 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 3 645.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasilian Serie A | Atlético Mineiro - MG | 21 | 1 734 | 0 | 2 | 6,8 |
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 9 | 810 | 1 | 2 | 7,0 | |
| Brasilian cup | Atlético Mineiro - MG | 6 | 495 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Campeonato Mineiro (Brasilia) | Atlético Mineiro - MG | 4 | 364 | 2 | 0 | 6,6 | |
| MM-karsinta (CONMEBOL) | BrasiliaMaajoukkue | 3 | 242 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Brasilian Serie A | Atlético Mineiro - MG | 5 | 446 | 0 | 1 | 7,1 |
| Atlético Mineiro - MG |
| 4 |
| 289 |
| 0 |
| 0 |
| 7,2 |
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al-Hilal | 24 | 1 967 | 3 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League Elite | Al-Hilal | 9 | 662 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Seurajoukkueiden MM-kisat | Al-Hilal | 5 | 453 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Saudi-Arabian kuninkaan cup | Al-Hilal | 2 | 114 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Saudi-Arabian supercup | Al-Hilal | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Saudi-Arabian supercup | Al-Hilal | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Saudi Pro League | Al-Hilal | 11 | 783 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Al-Hilal | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Saudi-Arabian kuninkaan cup | Al-Hilal | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ligue 1 | Olympique de Marseille | 14 | 1 237 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Eurooppa-liiga | Olympique de Marseille | 6 | 413 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mestarien liiga | Olympique de Marseille | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Ranskan cup | Olympique de Marseille | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Valioliiga | Nottingham Forest | 28 | 2 221 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Nottingham Forest | 4 | 318 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Atlético Madrid | 1 | 23 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Ystävyysmaaottelut | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | MM-karsinta (CONMEBOL) | BrasiliaMaajoukkue | 4 | 332 | 0 | 2 | 7,5 |
|---|
| 2021-2022 | LaLiga | Atlético Madrid | 29 | 1 174 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mestarien liiga | Atlético Madrid | 10 | 479 | 1 | 2 | 6,7 | |
| Copa del Rey | Atlético Madrid | 2 | 145 | 1 | 1 | 7,8 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Atlético Madrid | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Espanjan supercup | Atlético Madrid | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021 | Copa América | BrasiliaMaajoukkue | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2020-2021 | LaLiga | Atlético Madrid | 23 | 1 124 | 1 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mestarien liiga | Atlético Madrid | 8 | 379 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa del Rey | Atlético Madrid | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Copa América | BrasiliaMaajoukkue | 6 | 296 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2020 | Espanjan supercup | Atlético Madrid | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | LaLiga | Atlético Madrid | 32 | 2 399 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mestarien liiga | Atlético Madrid | 9 | 762 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Espanjan supercup | Atlético Madrid | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Atlético Madrid | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Ystävyysmaaottelut | BrasiliaMaajoukkue | 4 | 215 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | Brasilian Serie A | Athletico Paranaense - PR | 10 | 875 | 0 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Athletico Paranaense - PR | 4 | 397 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Recopa Sudamericana | Athletico Paranaense - PR | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa Libertadores | Athletico Paranaense - PR | 1 | 90 | 1 | 0 | 9,3 |
| 2018 | Brasilian Serie A | Athletico Paranaense - PR | 9 | 753 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Athletico Paranaense - PR | 5 | 450 | 2 | 1 | 7,4 |
| 2017-2018 | Brasilian Serie A | Athletico Paranaense - PR | 5 | 221 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Athletico Paranaense - PR | 2 | 180 | 0 | 2 | 7,7 |
| 2016-2017 | Brasilian Serie A | Athletico Paranaense - PR | 3 | 239 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|