Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 800 t. € (11.5.2026)
Päivitetty:
Sam Nombe pelaa joukkueessa Milton Keynes Dons. Pelipaikka: Hyökkääjä, Kansallisuus: Englanti, Ikä: 27, Pituus: 180 cm, Markkina-arvo: 800 t. €. Sam Nombe, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Sam Nombe pelasi, oli Milton Keynes Dons – Reading; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 10. lokakuuta 2026.
Milton Keynes Dons: 8 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Joukkueen Milton Keynes Dons saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Sam Nombe kertyi 657 minuuttia peliaikaa ja 8 ottelua avauskokoonpanossa.
Milton Keynes Dons: 42 ottelua, 7 maalia, 2 maalisyöttöä
Rotherham United: 124 ottelua, 31 maalia, 9 maalisyöttöä
Exeter City: 85 ottelua, 27 maalia, 11 maalisyöttöä
Luton Town: 12 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Oxford City: 1 ottelu, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Milton Keynes Dons, Jalkapallon tulospalvelu
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Rotherham United | 27 v. | 800 t. € | |
| Rotherham United | 27 v. | 750 t. € | |
| Rotherham United | 26 v. | 700 t. € | |
| Rotherham United | 26 v. | 600 t. € | |
| Rotherham United | 25 v. | 600 t. € | |
| Rotherham United | 25 v. | 500 t. € | |
| Exeter City | 24 v. | 500 t. € | |
| Exeter City | 24 v. | 500 t. € | |
| Exeter City | 23 v. | 250 t. € | |
| Luton Town | 22 v. | 150 t. € | |
| Luton Town | 22 v. | 100 t. € |
Sam Nombe – ikä: 27 vuotta. Syntymäaika: 22. lokakuuta 1998.
Pelipaikka: Hyökkääjä.
Sam Nombe – seura: Milton Keynes Dons.
Sam Nombe – pituus: 180 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Englanti.
Markkina-arvo: 800 t. €.
Sam Nombe, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Sam Nombe, kausi 2026-2027: 10 ottelua, 1 maali ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 792. Keskiarvosana: 6,3.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Milton Keynes Dons | 8 | 657 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,4 | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | League One | Rotherham United | 31 | 2 420 | 12 | 1 | 6,8 |
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 58 | 1 | 0 | 7,5 | |
| 2024-2025 | League One | Rotherham United | 43 | 3 447 | 14 | 5 | 6,9 |
| English Football League Trophy |
| Rotherham United |
| 4 |
| 89 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| English Football League Cup | Rotherham United | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,4 |
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Championship | Rotherham United | 41 | 2 268 | 3 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Rotherham United | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,2 | |
| League One | Exeter City | 5 | 319 | 0 | 1 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | League One | Exeter City | 42 | 3 086 | 14 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Exeter City | 1 | 45 | 2 | 1 | 9,5 |
| 2021-2022 | League Two | Exeter City | 28 | 1 837 | 8 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Exeter City | 4 | 256 | 2 | 0 | 6,9 | |
| League One | Exeter City | 1 | 74 | 1 | 0 | 7,5 | |
| English Football League Trophy | Exeter City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Championship | Luton Town | 11 | 172 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,7 | |
| League One | Milton Keynes Dons | 4 | 164 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 2 | 120 | 1 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | League One | Milton Keynes Dons | 19 | 1 131 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,6 | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 114 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | FA Cup | Oxford City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|
| 2017-2018 | League One | Milton Keynes Dons | 2 | 31 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|