Ei tietoja saatavilla
Korkein: 1,1 milj. € (20.7.2006)
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Mansfield Town | 39 v. | 25 t. € | |
| Mansfield Town | 38 v. | 25 t. € | |
| Mansfield Town | 38 v. | 25 t. € | |
| Mansfield Town | 37 v. | 50 t. € | |
| Mansfield Town | 37 v. | 75 t. € | |
| Mansfield Town | 36 v. | 100 t. € | |
| Hartlepool United | 27 v. | 200 t. € | |
| Hartlepool United | 23 v. | 350 t. € | |
Päivitetty:
Pelipaikka: Maalivahti, Kansallisuus: Englanti, Ikä: 40, Pituus: 193 cm. Scott Flinders, kausi 2024-2025: 11 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Scott Flinders pelasi, oli Mansfield Town – Exeter City; peliaikaa kertyi 90 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 3. toukokuuta 2025.
Mansfield Town: 22 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Cheltenham Town: 65 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Scott Flinders – ikä: 40 vuotta. Syntymäaika: 12. kesäkuuta 1986.
Pelipaikka: Maalivahti.
Scott Flinders – pituus: 193 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Englanti.
Scott Flinders, kausi 2024-2025: 11 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
| Crystal Palace |
| 22 v. |
| 500 t. € |
| Falkirk | 22 v. | 600 t. € |
| Falkirk | 22 v. | 500 t. € |
| Crystal Palace | 21 v. | 900 t. € |
| Crystal Palace | 20 v. | 1,1 milj. € |
| Crystal Palace | 20 v. | 100 t. € |
Scott Flinders, kausi 2024-2025: 11 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 959. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | League One | Mansfield Town | 8 | 689 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2023-2024 | English Football League Trophy | Mansfield Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | League Two | Mansfield Town | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2021-2022 | League One | Cheltenham Town | 19 | 1 710 | 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| FA Cup | Cheltenham Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 225 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | League Two | Cheltenham Town | 25 | 2 222 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | League Two | Cheltenham Town | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |