Mainos
Seán Roughan pelaa joukkueessa Huddersfield Town. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Irlanti, Ikä: 23, Pituus: 175 cm, Markkina-arvo: 1 milj. €. 2026-2027: 9 ottelua, 0 maalia, 2 maalisyöttöä. Viimeisin kirjattu ottelu: Huddersfield Town – Luton Town (3. marraskuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 1 milj. € (17.6.2025)
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
Huddersfield Town: 7 ottelua, 0 maalia, 1 maalisyöttö
Joukkueen Huddersfield Town saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Seán Roughan kertyi 456 minuuttia peliaikaa ja 5 ottelua avauskokoonpanossa.
Huddersfield Town: 49 ottelua, 0 maalia, 7 maalisyöttöä
Lincoln City: 149 ottelua, 5 maalia, 9 maalisyöttöä
Drogheda United: 15 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Lincoln City U18: 3 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Huddersfield Town, Jalkapallon tulospalvelu
Seán Roughan – ikä: 23 vuotta. Syntymäaika: 14. maaliskuuta 2003.
Pelipaikka: Puolustaja.
Seán Roughan – seura: Huddersfield Town.
Seán Roughan – pituus: 175 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
| Huddersfield Town |
| 23 v. |
| 1 milj. € |
| Huddersfield Town | 22 v. | 1 milj. € |
| Lincoln City | 22 v. | 1 milj. € |
| Lincoln City | 21 v. | 900 t. € |
| Lincoln City | 21 v. | 700 t. € |
| Lincoln City | 20 v. | 600 t. € |
| Lincoln City | 20 v. | 400 t. € |
| Lincoln City | 20 v. | 350 t. € |
| Lincoln City | 19 v. | 50 t. € |
Kansalaisuus: Irlanti.
Markkina-arvo: 1 milj. €.
Seán Roughan, kausi 2026-2027: 9 ottelua, 0 maalia ja 2 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Seán Roughan, kausi 2026-2027: 9 ottelua, 0 maalia ja 2 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 600. Keskiarvosana: 6,6.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Huddersfield Town | 7 | 456 | 0 | 1 | 6,6 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 1 | 60 | 0 | 1 | 6,6 | |
| EFL Cup | Huddersfield Town | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | League One | Huddersfield Town | 32 | 2 361 | 0 | 5 | 6,5 |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 5 | 417 | 0 | 0 | 7,1 | |
| EFL Cup | Huddersfield Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | League One |
| 46 |
| 4 140 |
| 1 |
| 3 |
| 6,5 |
| EFL Trophy | Lincoln City | 3 | 225 | 0 | 2 | 7,3 |
| FA Cup | Lincoln City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| U21 EM-karsinta | IrlantiMaajoukkue | 2 | 180 | 2 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | League One | Lincoln City | 40 | 3 154 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Lincoln City | 3 | 246 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Lincoln City | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| U21 EM-karsinta | IrlantiMaajoukkue | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | League One | Lincoln City | 32 | 2 369 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Lincoln City | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,5 | |
| EFL Trophy | Lincoln City | 3 | 206 | 1 | 0 | 7,1 | |
| FA Cup | Lincoln City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Premier Division (Irlanti) | Drogheda United | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Premier Division (Irlanti) | Drogheda United | 14 | 1 219 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U19 EM-kisat | Lincoln City U18 | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Lincoln City | 1 | 51 | 0 | 0 | 6,9 | |
| U21 EM-karsinta | IrlantiMaajoukkue | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | FA Youth Cup | Lincoln City U18 | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Lincoln City | 6 | 470 | 0 | 0 | 5,3 | |
| EFL Trophy | Lincoln City | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| EFL Cup | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |