Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Loukkaantunut
Korkein: 10 milj. € (5.8.2018)
Päivitetty:
Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Ukraina, Ikä: 37, Pituus: 181 cm. Taras Stepanenko, kausi 2025-2026: 14 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa.
Saatavilla olevien tietojen viimeisin ottelu, jossa pelaaja Taras Stepanenko pelasi, oli Shakhtar Donetsk – Kolos Kovalivka; peliaikaa kertyi 60 minuuttia. Ottelun päivämäärä: 21. toukokuuta 2026.
Kolos Kovalivka: 5 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Eyüpspor: 18 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Shakhtar Donetsk: 234 ottelua, 14 maalia, 11 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Jalkapallon tulospalvelu
Taras Stepanenko – ikä: 37 vuotta. Syntymäaika: 8. elokuuta 1989.
Pelipaikka: Puolustaja.
Taras Stepanenko – pituus: 181 cm.
Vahvempi jalka: Vasen.
Kansalaisuus: Ukraina.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Kolos Kovalivka | 36 v. | 500 t. € | |
| Eyüpspor | 36 v. | 500 t. € | |
| Eyüpspor | 36 v. | 700 t. € | |
| Eyüpspor | 35 v. | 850 t. € | |
| Eyüpspor | 35 v. | 1,1 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 35 v. | 1,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 34 v. | 2,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 34 v. | 3 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 33 v. | 4 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 33 v. | 5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 32 v. | 6 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 32 v. | 6 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 v. | 7,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 31 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 30 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 30 v. | 10 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 29 v. | 10 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 29 v. | 10 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 28 v. | 10 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 28 v. | 9 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 27 v. | 8,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 27 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 26 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 26 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 26 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 25 v. | 8 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 25 v. | 5,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 24 v. | 4,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 24 v. | 4,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 22 v. | 3 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 21 v. | 3,5 milj. € | |
| Shakhtar Donetsk | 21 v. | 2,5 milj. € |
Taras Stepanenko, kausi 2025-2026: 14 ottelua, 0 maalia ja 0 maalisyöttöä kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 735.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ukrainan pääsarja | Kolos Kovalivka | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,3 |
| Süper Lig | Eyüpspor | 8 | 530 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Turkish Cup | Eyüpspor | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Süper Lig | Eyüpspor | 7 | 369 | 0 | 0 | 6,4 |
| Turkish Cup | Eyüpspor | 2 | 164 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 9 | 264 | 1 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk |
| 6 |
| 119 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| UEFA Kansojen liiga | UkrainaMaajoukkue | 2 | 143 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Jalkapallon EM-kisat | UkrainaMaajoukkue | 5 | 363 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 20 | 1 322 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 6 | 497 | 0 | 1 | 6,5 | |
| UEFA-liiga | Shakhtar Donetsk | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Shakhtar Donetsk | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Ukrainian Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| Ystävyysmaaottelut | UkrainaMaajoukkue | 2 | 132 | 0 | 0 | 3,8 | |
| Jalkapallon EM-kisat | UkrainaMaajoukkue | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 26 | 2 079 | 3 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 6 | 534 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA-liiga | Shakhtar Donetsk | 4 | 334 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European Championship qualification | UkrainaMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Kansojen liiga | UkrainaMaajoukkue | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Ystävyysmaaottelut | UkrainaMaajoukkue | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | MM-karsinta (UEFA) | UkrainaMaajoukkue | 5 | 436 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 12 | 955 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 8 | 299 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Seurajoukkueiden harjoitusottelut | Shakhtar Donetsk | 2 | 135 | 0 | 1 | 7,0 | |
| MM-karsinta (UEFA) | UkrainaMaajoukkue | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ystävyysmaaottelut | UkrainaMaajoukkue | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Ukrainian Super Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 18 | 1 199 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 4 | 291 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA-liiga | Shakhtar Donetsk | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Ystävyysmaaottelut | UkrainaMaajoukkue | 3 | 105 | 0 | 0 | 6,6 | |
| UEFA Kansojen liiga | UkrainaMaajoukkue | 2 | 159 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Ukrainian Super Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jalkapallon EM-kisat | UkrainaMaajoukkue | 5 | 420 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 22 | 1 741 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 6 | 539 | 0 | 0 | 6,8 | |
| UEFA-liiga | Shakhtar Donetsk | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Jalkapallon EM-kisat | UkrainaMaajoukkue | 1 | 72 | 0 | 0 | 5,0 |
| 2019 | Ukrainian Super Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 24 | 1 805 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 6 | 527 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ukrainian Cup | Shakhtar Donetsk | 1 | 92 | 0 | 0 | – | |
| UEFA-liiga | Shakhtar Donetsk | 1 | 11 | 0 | 0 | 5,2 | |
| Jalkapallon EM-kisat | UkrainaMaajoukkue | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Kansojen liiga | UkrainaMaajoukkue | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ystävyysmaaottelut | UkrainaMaajoukkue | 1 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 20 | 1 588 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Mestarien liiga | Shakhtar Donetsk | 8 | 684 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2016-2017 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 9 | 447 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 2 | 126 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Ukrainan pääsarja | Shakhtar Donetsk | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|