Mainos
Thijmen Goppel pelaa joukkueessa Bali United. Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja, Kansallisuus: Alankomaat, Ikä: 29, Pituus: 178 cm, Markkina-arvo: 600 t. €. 2026-2027: 8 ottelua, 3 maalia, 1 maalisyöttö. Viimeisin kirjattu ottelu: Arema – Bali United (31. lokakuuta 2026).
Päivitetty:
Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Korkein: 900 t. € (14.12.2023)
Bali United: 8 ottelua, 3 maalia, 1 maalisyöttö
Joukkueen Bali United saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle Thijmen Goppel kertyi 720 minuuttia peliaikaa ja 8 ottelua avauskokoonpanossa.
Bali United: 41 ottelua, 9 maalia, 8 maalisyöttöä
Wehen Wiesbaden: 122 ottelua, 16 maalia, 18 maalisyöttöä
Roda JC: 37 ottelua, 4 maalia, 9 maalisyöttöä
MVV Maastricht: 25 ottelua, 2 maalia, 3 maalisyöttöä
ADO Den Haag: 40 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Bali United, Jalkapallon tulospalvelu
Thijmen Goppel – ikä: 29 vuotta. Syntymäaika: 16. helmikuuta 1997.
Pelipaikka: Keskikenttäpelaaja.
Thijmen Goppel – seura: Bali United.
Thijmen Goppel – pituus: 178 cm.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|---|---|---|
| Bali United | 29 v. | 600 t. € | |
| Bali United | 28 v. | 600 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 28 v. | 700 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 27 v. | 700 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 27 v. | 800 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 27 v. | 900 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 26 v. | 900 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 26 v. | 600 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 26 v. | 500 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 25 v. | 400 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 25 v. | 400 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 25 v. | 400 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 24 v. | 350 t. € | |
| Wehen Wiesbaden | 24 v. | 400 t. € | |
| Roda JC | 23 v. | 375 t. € | |
| MVV Maastricht | 23 v. | 325 t. € | |
| ADO Den Haag | 22 v. | 300 t. € | |
| ADO Den Haag | 21 v. | 400 t. € | |
| ADO Den Haag | 21 v. | 350 t. € | |
| ADO Den Haag | 20 v. | 100 t. € |
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Alankomaat.
Markkina-arvo: 600 t. €.
Thijmen Goppel, kausi 2026-2027: 8 ottelua, 3 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
Thijmen Goppel, kausi 2026-2027: 8 ottelua, 3 maalia ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 720. Keskiarvosana: 7,1.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Indonesian Super League | Bali United | 8 | 720 | 3 | 1 | 7,1 |
| 2025-2026 | Indonesian Super League | Bali United | 33 | 2 913 | 6 | 7 | 6,5 |
| 2024-2025 | Saksan 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 32 | 2 490 | 6 | 8 | 6,9 |
| Saksan cup | Wehen Wiesbaden | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliiga | Wehen Wiesbaden | 32 | 2 216 | 3 | 4 | 6,5 |
| Saksan 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Saksan cup |
| Wehen Wiesbaden |
| 1 |
| 66 |
| 0 |
| 0 |
| 5,2 |
| 2022-2023 | Saksan 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 18 | 1 349 | 3 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliiga | Wehen Wiesbaden | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Saksan 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 33 | 2 350 | 4 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saksan cup | Wehen Wiesbaden | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Saksan 3. Liga | Wehen Wiesbaden | 2 | 173 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | Roda JC | 36 | 2 669 | 4 | 9 | 6,6 | |
| KNVB-cup | Roda JC | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 24 | 1 906 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNVB-cup | MVV Maastricht | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| Eredivisie | ADO Den Haag | 4 | 221 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Eredivisie | ADO Den Haag | 22 | 385 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | ADO Den Haag | 14 | 701 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|