Mainos
William Forrester pelaa joukkueessa Leyton Orient. Pelipaikka: Puolustaja, Kansallisuus: Englanti, Ikä: 25, Pituus: 180 cm, Markkina-arvo: 300 t. €. 2026-2027: 13 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö. Viimeisin kirjattu ottelu: Burton – Leyton Orient (24. lokakuuta 2026).
Päivitetty:

Kuukausittainen keskiarvo
Vaihda arvoja napauttamalla kaaviota
Ei tietoja saatavilla
Korkein: 500 t. € (8.6.2023)
Leyton Orient: 9 ottelua, 1 maali, 1 maalisyöttö
Joukkueen Leyton Orient saatavilla olevien kauden 2026/27 tietojen mukaan pelaajalle William Forrester kertyi 810 minuuttia peliaikaa ja 9 ottelua avauskokoonpanossa.
Leyton Orient: 30 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
Bolton Wanderers: 54 ottelua, 1 maali, 2 maalisyöttöä
Port Vale: 38 ottelua, 2 maalia, 1 maalisyöttö
Stoke City U23: 25 ottelua, 4 maalia, 0 maalisyöttöä
Stoke City: 2 ottelua, 0 maalia, 0 maalisyöttöä
Bournemouth: 2 ottelua, 1 maali, 0 maalisyöttöä
Aiheeseen liittyvät sivut: Leyton Orient, Jalkapallon tulospalvelu
William Forrester – ikä: 25 vuotta. Syntymäaika: 29. tammikuuta 2001.
Pelipaikka: Puolustaja.
William Forrester – seura: Leyton Orient.
| Päivämäärä | Joukkue | Ikä | Arvo |
|---|
| Leyton Orient | 24 v. | 300 t. € | |
| Bolton Wanderers | 24 v. | 275 t. € | |
| Bolton Wanderers | 23 v. | 300 t. € | |
| Bolton Wanderers | 23 v. | 250 t. € | |
| Bolton Wanderers | 22 v. | 275 t. € | |
| Bolton Wanderers | 22 v. | 375 t. € | |
| Port Vale | 21 v. | 500 t. € | |
| Port Vale | 21 v. | 450 t. € | |
| Port Vale | 21 v. | 300 t. € | |
| Stoke City U23 | 19 v. | 50 t. € |
William Forrester – pituus: 180 cm.
Vahvempi jalka: Oikea.
Kansalaisuus: Englanti.
Markkina-arvo: 300 t. €.
William Forrester, kausi 2026-2027: 13 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa.
William Forrester, kausi 2026-2027: 13 ottelua, 1 maali ja 1 maalisyöttö kaikissa kilpailuissa. Peliminuutit: 1 082. Keskiarvosana: 6,9.
| Kausi | Kilpailu | Joukkue | Ottelut | Pelatut minuutit | Maalit | Maalisyötöt | Arvosana |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Leyton Orient | 9 | 810 | 1 | 1 | 7,0 |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Cup | Leyton Orient | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | League One | Leyton Orient | 17 | 1 425 | 1 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 | League One | Bolton Wanderers | 23 | 1 709 | 0 | 0 | 6,7 |
| EFL Trophy |
| 3 |
| 263 |
| 0 |
| 0 |
| 7,3 |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | League One | Bolton Wanderers | 15 | 965 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Bolton Wanderers | 4 | 315 | 1 | 1 | 7,0 | |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 | |
| EFL Cup | Bolton Wanderers | 2 | 146 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | League One | Port Vale | 35 | 2 202 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Port Vale | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| EFL Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Englannin U23 Premier League | Stoke City U23 | 8 | 641 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Stoke City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Championship | Bournemouth | 1 | 73 | 0 | 0 | 7,2 | |
| League Two | Mansfield Town | 4 | 166 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Mansfield Town | 2 | 91 | 1 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Championship | Bournemouth | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Englannin U23 Premier League | Stoke City U23 | 13 | 1 125 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | Englannin U23 Premier League | Stoke City U23 | 4 | 360 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|