Ugrás a fő tartalomra
Vissza a mérkőzésközpontbaMexikói U21
Vissza a mérkőzésközpontba2Követők
Mérkőzés összefoglalójának megnyitása
MexikóLabdarúgó-versenysorozat

Mexikói U21

2Követők

Mexikói U21: élő eredmények, program, eredmények és aktuális tabella.

2Követők
Mérkőzés összefoglalójának megnyitása
Aktuális forduló
1
Csapatok
2

Kulcsstatisztikák

  1. 1Necaxa U211
  2. 2Atlante U211

  1. 1Necaxa U211
  2. 2Atlante U211

  1. 1Atlante U21%57.0
  2. 2Necaxa U21%43.0

Támadás

  1. 1Necaxa U2117
  2. 2Atlante U2112

  1. 1Necaxa U21%41.2
  2. 2Atlante U21%33.3

  1. 1Necaxa U217
  2. 2Atlante U214

  1. 1Necaxa U2110
  2. 2Atlante U217

  1. 1Necaxa U217
  2. 2Atlante U215

  1. 1Atlante U21%76.2
  2. 2Necaxa U21%74.9

  1. 1Necaxa U2113
  2. 2Atlante U217

  1. 1Necaxa U21%35.0
  2. 2Atlante U21%33.3

  1. 1Necaxa U219
  2. 2Atlante U214

  1. 1Necaxa U2113
  2. 2Atlante U219

  1. 1Necaxa U21%23.1
  2. 2Atlante U21%22.2

  1. 1Atlante U21%42.3
  2. 2Necaxa U21%32.4

  1. 1Necaxa U211
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U211
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U210
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U210
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U210
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U210
  2. 2Atlante U210

Párharcok

  1. 1Atlante U21%50.9
  2. 2Necaxa U21%49.1

  1. 1Atlante U21%62.5
  2. 2Necaxa U21%37.5

  1. 1Necaxa U21%52.4
  2. 2Atlante U21%47.6

  1. 1Necaxa U21151
  2. 2Atlante U21157

Védekezés

  1. 1Atlante U2123
  2. 2Necaxa U2122

  1. 1Atlante U2114
  2. 2Necaxa U219

  1. 1Atlante U2122
  2. 2Necaxa U2117

  1. 1Necaxa U215
  2. 2Atlante U212

  1. 1Atlante U216
  2. 2Necaxa U213

Fegyelem

  1. 1Necaxa U2114
  2. 2Atlante U2115

  1. 1Necaxa U211
  2. 2Atlante U213

  1. 1Necaxa U210
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U212
  2. 2Atlante U212

  1. 1Necaxa U210
  2. 2Atlante U210

  1. 1Necaxa U2114
  2. 2Atlante U2112

Szezonok összehasonlítása

Gól meccsenként

Legjobb támadósor: Necaxa U21 (mérkőzésenként 1,00 gól). Legjobb védelem: Necaxa U21 (mérkőzésenként 1,00 kapott gól). Legtöbb labdabirtoklás: Atlante U21 (57%).