Hirdetés
Adalid Terrazas jelenlegi csapata: San Antonio Bulo Bulo. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Bolívia, Életkor: 26, Magasság: 175 cm, Piaci érték: 500 E EUR. 2026: 28 meccs, 10 gól, 6 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Academia del Balompié Boliviano - San Antonio Bulo Bulo (2026. október 31.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 800 E € (2024. febr. 21.)
San Antonio Bulo Bulo: 21 meccs, 8 gól, 6 gólpassz
A csapat (San Antonio Bulo Bulo) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Adalid Terrazas 1849 percet játszott, és 21 mérkőzésen volt kezdő.
San Antonio Bulo Bulo: 60 meccs, 20 gól, 12 gólpassz
Club Always Ready: 73 meccs, 10 gól, 18 gólpassz
USM Alger: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Palmaflor del Trópico: 83 meccs, 6 gól, 10 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: San Antonio Bulo Bulo, Élő eredmények
Adalid Terrazas – életkor: 26 év. Születési dátum: 2000. augusztus 25..
Poszt: Középpályás.
Adalid Terrazas – klub: San Antonio Bulo Bulo.
Adalid Terrazas – magasság: 175 cm.
Erősebb láb: Jobb.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|
| San Antonio Bulo Bulo | 25 éves | 500 E € | |
| San Antonio Bulo Bulo | 25 éves | 450 E € | |
| USM Alger | 24 éves | 450 E € | |
| USM Alger | 24 éves | 600 E € | |
| Always Ready | 23 éves | 750 E € | |
| Always Ready | 23 éves | 800 E € | |
| Always Ready | 22 éves | 700 E € | |
| Always Ready | 22 éves | 650 E € |
Állampolgárság: Bolívia.
Piaci érték: 500 E EUR.
Adalid Terrazas – 2026 idény: 28 meccs, 10 gól és 6 gólpassz az összes sorozatban.
Adalid Terrazas – 2026 idény: 28 meccs, 10 gól és 6 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 2165.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Bolíviai élvonal | San Antonio Bulo Bulo | 19 | 1669 | 8 | 4 | 7,0 |
| Copa Bolivia | San Antonio Bulo Bulo | 6 | 359 | 2 | 2 | 7,1 | |
| Vb-selejtező (CONMEBOL) | BolíviaVálogatott | 3 | 137 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Bolíviai élvonal | San Antonio Bulo Bulo | 9 | 665 | 2 | 3 | 7,1 |
| Copa Bolivia | San Antonio Bulo Bulo | 4 | 350 | 3 | 2 | 8,0 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2025 |
| Bolíviai élvonal |
| San Antonio Bulo Bulo |
| 10 |
| 808 |
| 5 |
| 1 |
| 7,5 |
| Copa Bolivia | San Antonio Bulo Bulo | 9 | 535 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | CONMEBOL Copa Sudamericana | San Antonio Bulo Bulo | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAF Konföderációs Kupa | Club Always Ready | 2 | 30 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Vb-selejtező (CONMEBOL) | Club Always Ready | 1 | 10 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Bolíviai élvonal | Club Always Ready | 1 | 39 | 0 | 0 | 5,1 | |
| CAF Konföderációs Kupa | USM Alger | 3 | 48 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Bolíviai élvonal | Club Always Ready | 8 | 724 | 0 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Club Always Ready | 2 | 175 | 1 | 0 | 7,1 | |
| CONMEBOL Copa América | BolíviaVálogatott | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Bolíviai élvonal | Club Always Ready | 15 | 954 | 0 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Club Always Ready | 6 | 502 | 1 | 5 | 7,7 | |
| Copa Bolivia | Club Always Ready | 6 | 443 | 2 | 2 | 7,2 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Club Always Ready | 4 | 358 | 1 | 0 | 6,8 | |
| CONMEBOL Copa América | Club Always Ready | 1 | 8 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023 | Bolíviai élvonal | Club Always Ready | 8 | 673 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Club Always Ready | 3 | 135 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Bolíviai élvonal | Club Always Ready | 11 | 776 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Club Always Ready | 3 | 258 | 0 | 2 | 7,4 | |
| CONMEBOL Libertadores-kupa | Club Always Ready | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Bolíviai élvonal | Palmaflor del Trópico | 14 | 1176 | 3 | 2 | 6,5 |
| 2022 | Bolíviai élvonal | Palmaflor del Trópico | 11 | 895 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Bolíviai élvonal | Palmaflor del Trópico | 29 | 2413 | 1 | 6 | 6,5 |
|---|
| 2021 | Bolíviai élvonal | Palmaflor del Trópico | 7 | 542 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Bolíviai élvonal | Palmaflor del Trópico | 15 | 1167 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Palmaflor del Trópico | 2 | 155 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Bolíviai élvonal | Palmaflor del Trópico | 5 | 323 | 0 | 0 | – |
|---|