Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 325 E € (2022. nov. 22.)
Utolsó frissítés:
Adriel Fernández jelenlegi csapata: Isenmulang Kalteng. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Bolívia, Életkor: 30, Magasság: 178 cm, Piaci érték: 225 E EUR. Adriel Fernández – 2026-2027 idény: 3 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Adriel Fernández pályára lépett: Bhayangkara Presisi Indonesia - Isenmulang Kalteng. A játékos 1 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. szeptember 19..
Isenmulang Kalteng: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Isenmulang Kalteng) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Adriel Fernández 21 percet játszott, és 0 mérkőzésen volt kezdő.
Isenmulang Kalteng: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Real Oruro: 6 meccs, 2 gól, 2 gólpassz
Club Aurora: 41 meccs, 9 gól, 4 gólpassz
San Antonio Bulo Bulo: 29 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
The Strongest: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Jorge Wilstermann: 70 meccs, 4 gól, 1 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Isenmulang Kalteng,
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Aurora | 29 éves | 200 E € | |
| San Antonio Bulo Bulo | 29 éves | 200 E € | |
| San Antonio Bulo Bulo | 28 éves | 175 E € | |
| The Strongest | 28 éves | 150 E € | |
| The Strongest | 27 éves | 250 E € | |
| Jorge Wilstermann | 27 éves | 250 E € | |
| Jorge Wilstermann | 27 éves | 150 E € | |
| Jorge Wilstermann | 26 éves | 325 E € | |
| Jorge Wilstermann | 26 éves | 275 E € | |
| Jorge Wilstermann | 25 éves | 300 E € | |
| Jorge Wilstermann | 25 éves | 150 E € |
Adriel Fernández – életkor: 30 év. Születési dátum: 1996. március 22..
Poszt: Középpályás.
Adriel Fernández – klub: Isenmulang Kalteng.
Adriel Fernández – magasság: 178 cm.
Állampolgárság: Bolívia.
Piaci érték: 225 E EUR.
Adriel Fernández – 2026-2027 idény: 3 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Adriel Fernández – 2026-2027 idény: 3 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 21. Átlagos értékelés: 5,8.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Indonéz Super League | Isenmulang Kalteng | 3 | 21 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2026 | Bolíviai élvonal | Real Oruro | 6 | 409 | 2 | 2 | 6,9 |
| 2025-2026 | Bolíviai élvonal | Club Aurora | 1 | 64 | 0 | 1 | 7,4 |
| 2025 | Bolíviai élvonal | Club Aurora | 15 | 876 | 2 | 1 | 6,6 |
| Copa Bolivia | Club Aurora | 12 | 820 | 5 | 2 | 7,0 | |
| Bolíviai élvonal | San Antonio Bulo Bulo | 2 | 123 | 0 | 0 | 6,6 | |
| San Antonio Bulo Bulo |
| 1 |
| 2 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| Copa Bolivia | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 | Bolíviai élvonal | San Antonio Bulo Bulo | 14 | 668 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2024 | Bolíviai élvonal | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 434 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolíviai élvonal | The Strongest | 2 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Bolíviai élvonal | San Antonio Bulo Bulo | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 18 | 480 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Bolivia | Jorge Wilstermann | 6 | 93 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 12 | 515 | 1 | 1 | 6,1 |
|---|
| 2022 | Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 8 | 330 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Jorge Wilstermann | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 5 | 150 | 1 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021 | Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 9 | 278 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Jorge Wilstermann | 4 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Bolíviai élvonal | Jorge Wilstermann | 4 | 156 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Jorge Wilstermann | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Bolíviai élvonal | Club Aurora | 10 | 671 | 2 | 0 | – |
| 2020 | Bolíviai élvonal | Club Aurora | 3 | 152 | 0 | 0 | – |
|---|