Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 500 E € (2023. máj. 31.)
| Dátum | Csapat |
|---|
Utolsó frissítés:
Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Anglia, Életkor: 24, Magasság: 174 cm, Piaci érték: 150 E EUR. Alfie Chang – 2025-2026 idény: 26 meccs, 0 gól és 4 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Alfie Chang pályára lépett: Swindon Town - Walsall. A játékos 63 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. április 6..
Walsall: 14 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
Bristol Rovers: 19 meccs, 0 gól, 3 gólpassz
Birmingham U21: 1 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Birmingham City: 21 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Birmingham City U23: 13 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Élő eredmények
Alfie Chang – életkor: 24 év. Születési dátum: 2002. szeptember 4..
Poszt: Középpályás.
Alfie Chang – magasság: 174 cm.
Erősebb láb: Jobb.
| Életkor |
|---|
| Érték |
|---|
| Walsall | 23 éves | 150 E € | |
| Bristol Rovers | 23 éves | 200 E € | |
| Birmingham City | 22 éves | 200 E € | |
| Birmingham City | 22 éves | 200 E € | |
| Birmingham City | 21 éves | 350 E € | |
| Birmingham City | 21 éves | 350 E € | |
| Birmingham City | 20 éves | 500 E € | |
| Birmingham City | 20 éves | 300 E € | |
| Birmingham City | 20 éves | 300 E € |
Állampolgárság: Anglia.
Piaci érték: 150 E EUR.
Alfie Chang – 2025-2026 idény: 26 meccs, 0 gól és 4 gólpassz az összes sorozatban.
Alfie Chang – 2025-2026 idény: 26 meccs, 0 gól és 4 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1792.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Walsall | 6 | 326 | 0 | 0 | 6,2 |
| League Two | Bristol Rovers | 16 | 1203 | 0 | 3 | 6,1 | |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,8 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English U21 Premier League | Birmingham U21 | 1 | 72 | 0 | 1 | – | |
| 2024-2025 | League Two | Walsall | 8 | 427 | 1 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Birmingham City |
| 1 |
| 18 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2023-2024 | English Football League Cup | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Championship | Birmingham City | 13 | 689 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Birmingham City | 3 | 175 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Cup | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | English U23 Premier League | Birmingham City U23 | 13 | 1070 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Birmingham City | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Birmingham City | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,7 |