
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 1,3 M € (2017. febr. 21.)
Utolsó frissítés:
André Geraldes jelenlegi csapata: Casa Pia. Poszt: Védő, Állampolgárság: Portugália, Életkor: 35, Magasság: 181 cm, Piaci érték: 100 E EUR. André Geraldes – 2026-2027 idény: 8 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen André Geraldes pályára lépett: Casa Pia - Santa Clara. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2026. október 10..
Casa Pia: 8 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Casa Pia) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint André Geraldes 720 percet játszott, és 8 mérkőzésen volt kezdő.
Casa Pia: 82 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Maccabi Tel Aviv: 47 meccs, 1 gól, 2 gólpassz
Belenenses SAD: 54 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
APOEL Nicosia: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Sporting Gijon: 35 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Vitoria Setubal: 14 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Casa Pia, Élő eredmények
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Casa Pia | 35 éves | 100 E € | |
| Casa Pia | 35 éves | 150 E € | |
| Casa Pia | 34 éves | 200 E € | |
| Casa Pia | 34 éves | 200 E € | |
| Casa Pia | 33 éves | 200 E € | |
| Casa Pia | 33 éves | 200 E € | |
| Casa Pia | 32 éves | 300 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 32 éves | 300 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 31 éves | 350 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 31 éves | 400 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 30 éves | 400 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 30 éves | 700 E € | |
| APOEL Nicosia | 29 éves | 900 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 29 éves | 900 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 28 éves | 650 E € | |
| Maccabi Tel Aviv | 28 éves | 800 E € | |
| Sporting Gijon | 28 éves | 1 M € | |
| Sporting Gijon | 27 éves | 600 E € | |
| Os Belenenses | 27 éves | 600 E € | |
| Os Belenenses | 26 éves | 800 E € | |
| Sporting B | 26 éves | 750 E € | |
| Sporting B | 25 éves | 1,3 M € | |
| Vitoria Setubal | 25 éves | 1 M € | |
| Os Belenenses | 24 éves | 1 M € | |
| Sporting B | 23 éves | 800 E € | |
| Başakşehir | 22 éves | 500 E € | |
| Başakşehir | 22 éves | 1 M € | |
| Başakşehir | 21 éves | 1 M € | |
| Chaves | 19 éves | 100 E € |
André Geraldes – életkor: 35 év. Születési dátum: 1991. május 2..
Poszt: Védő.
André Geraldes – klub: Casa Pia.
André Geraldes – magasság: 181 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Portugália.
Piaci érték: 100 E EUR.
André Geraldes – 2026-2027 idény: 8 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
André Geraldes – 2026-2027 idény: 8 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 720. Átlagos értékelés: 6,2.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Casa Pia | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Casa Pia | 28 | 2097 | 0 | 0 | 6,3 |
| Portuguese Cup | Casa Pia | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Primeira Liga | Casa Pia | 26 | 1332 | 0 | 1 | 6,5 |
| Portuguese Cup | Casa Pia | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Casa Pia | 16 | 598 | 0 | 0 | 6,3 |
| Portuguese League Cup |
| Casa Pia |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | Izraeli Premier League | Maccabi Tel Aviv | 10 | 505 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Európa-konferencialiga | Maccabi Tel Aviv | 4 | 374 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | UEFA Európa-konferencialiga | Maccabi Tel Aviv | 13 | 1099 | 0 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Izraeli Premier League | Maccabi Tel Aviv | 3 | 87 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Izraeli Premier League | Maccabi Tel Aviv | 6 | 252 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Európa-konferencialiga | Maccabi Tel Aviv | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| UEFA-Európa-liga | Maccabi Tel Aviv | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Ciprusi első osztály | Belenenses SAD | 2 | 30 | 0 | 0 | – | |
| UEFA-Európa-liga | APOEL Nicosia | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Izraeli Premier League | Maccabi Tel Aviv | 5 | 343 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA-Európa-liga | Maccabi Tel Aviv | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | UEFA Bajnokok Ligája | Maccabi Tel Aviv | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División | Sporting Gijon | 33 | 2674 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Copa del Rey | Sporting Gijon | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 23 | 1453 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 14 | 1260 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 28 | 2520 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Süper Lig | Başakşehir | 4 | 282 | 0 | 0 | – |
|---|