Hirdetés
Andreas Maxsø jelenlegi csapata: Midtjylland. Poszt: Védő, Állampolgárság: Dánia, Életkor: 32, Magasság: 191 cm, Piaci érték: 1,2 M EUR. 2026-2027: 5 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Nordsjaelland - Midtjylland (2026. november 1.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 2,5 M € (2021. jún. 3.)
Midtjylland: 4 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Midtjylland) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Andreas Maxsø 360 percet játszott, és 4 mérkőzésen volt kezdő.
Midtjylland: 5 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Ittihad Kalba: 11 meccs, 1 gól, 0 gólpassz
Colorado Rapids: 116 meccs, 4 gól, 1 gólpassz
Brøndby: 110 meccs, 6 gól, 3 gólpassz
Nordsjælland: 43 meccs, 1 gól, 2 gólpassz
Uerdingen 05: 2 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Midtjylland, Élő eredmények
Andreas Maxsø – életkor: 32 év. Születési dátum: 1994. március 18..
Poszt: Védő.
Andreas Maxsø – klub: Midtjylland.
Andreas Maxsø – magasság: 191 cm.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Ittihad Kalba | 32 éves | 1,2 M € | |
| Colorado Rapids | 31 éves | 1,5 M € | |
| Colorado Rapids | 31 éves | 1,8 M € | |
| Colorado Rapids | 30 éves | 1,8 M € | |
| Colorado Rapids | 30 éves | 1,2 M € | |
| Colorado Rapids | 29 éves | 1,2 M € | |
| Colorado Rapids | 29 éves | 1,2 M € | |
| Brondby | 28 éves | 2 M € | |
| Brondby | 28 éves | 2,5 M € | |
| Brondby | 27 éves | 2,5 M € | |
| Brondby | 27 éves | 2,5 M € | |
| Brondby | 26 éves | 2 M € | |
| Brondby | 26 éves | 1,8 M € | |
| Brondby | 26 éves | 1,2 M € | |
| Brondby | 25 éves | 1,5 M € | |
| Brondby | 25 éves | 1 M € | |
| Zurich | 25 éves | 1,5 M € | |
| Zurich | 25 éves | 750 E € | |
| Zurich | 24 éves | 750 E € | |
| Zurich | 24 éves | 500 E € | |
| Ankaraspor | 24 éves | 500 E € | |
| Ankaraspor | 23 éves | 850 E € | |
| Nordsjaelland | 23 éves | 800 E € | |
| Nordsjaelland | 23 éves | 700 E € | |
| Nordsjaelland | 22 éves | 700 E € | |
| Nordsjaelland | 22 éves | 700 E € | |
| Nordsjaelland | 21 éves | 500 E € | |
| Nordsjaelland | 21 éves | 400 E € | |
| Nordsjaelland | 20 éves | 400 E € | |
| Nordsjaelland | 20 éves | 350 E € | |
| Nordsjaelland | 19 éves | 100 E € |
Erősebb láb: Mindkettő.
Állampolgárság: Dánia.
Piaci érték: 1,2 M EUR.
Andreas Maxsø – 2026-2027 idény: 5 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Andreas Maxsø – 2026-2027 idény: 5 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 450. Átlagos értékelés: 6,7.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Dán Superliga | Midtjylland | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
| Dán Kupa | Midtjylland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | EAE Pro League | Ittihad Kalba | 11 | 916 | 1 | 0 | 6,8 |
| Major League Soccer | Colorado Rapids | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 20 | 1800 | 1 | 0 | 6,7 |
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 |
| Colorado Rapids |
| 9 |
| 810 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 32 | 2880 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 25 | 2250 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Colorado Rapids | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Leagues Cup | Colorado Rapids | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dán Superliga | Brøndby | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Dán Kupa | Brøndby | 1 | 52 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Dán Superliga | Brøndby | 27 | 2348 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európa-liga | Brøndby | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Dán Kupa | Brøndby | 3 | 225 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Bajnokok Ligája | Brøndby | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | Brøndby | 1 | 10 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020-2021 | Dán Superliga | Brøndby | 30 | 2700 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi barátságos mérkőzések | Brøndby | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Dán Superliga | Brøndby | 28 | 2506 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Liga | Nordsjælland | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Német Kupa | Nordsjælland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 3. Liga | Uerdingen 05 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | 3. Liga | Nordsjælland | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svájci Super League | Zurich | 18 | 1536 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Európa-liga | Zurich | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Svájci Kupa | Zurich | 1 | 3 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Süper Lig | Ankaraspor | 20 | 1245 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dán Superliga | Nordsjælland | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2016-2017 | Dán Superliga | Nordsjælland | 24 | 2108 | 1 | 2 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Dán Superliga | Nordsjælland | 1 | 93 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Dán Superliga | Nordsjælland | 7 | 286 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Dán Superliga | Nordsjælland | 4 | 143 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Dán Superliga | Nordsjælland | 1 | 14 | 0 | 0 | – |
|---|