Legmagasabb: 1,5 M € (2018. szept. 30.)
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| Raja Club Athletic | 32 éves | 750 E € | |
| Raja Club Athletic | 32 éves | 800 E € | |
| Raja Club Athletic | 32 éves | 900 E € | |
| Qatar | 31 éves | 1 M € | |
| Qatar | 31 éves | 1,2 M € | |
| Qatar | 30 éves | 1,4 M € | |
| Qatar | 30 éves | 1,3 M € | |
| Qatar |
Utolsó frissítés:
Badr Benoun jelenlegi csapata: Raja Club Athletic. Poszt: Védő, Állampolgárság: Marokkó, Életkor: 33, Magasság: 193 cm, Piaci érték: 750 E EUR. Badr Benoun – 2024-2025 idény: 13 meccs, 0 gól és 3 gólpassz az összes sorozatban.
A rendelkezésre álló adatokban a legutóbbi mérkőzés, amelyen Badr Benoun pályára lépett: Al Duhail - Qatar. A játékos 90 percet töltött a pályán. A mérkőzés dátuma: 2025. január 12..
Raja Club Athletic: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (Raja Club Athletic) rendelkezésre álló, a 2026/27 idényre vonatkozó adatai szerint Badr Benoun 258 percet játszott, és 3 mérkőzésen volt kezdő.
Qatar Sports Club: 55 meccs, 8 gól, 4 gólpassz
Al Ahly: 43 meccs, 2 gól, 1 gólpassz
Raja Club Athletic: 10 meccs, 3 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: Raja Club Athletic, Élő eredmények
Badr Benoun – életkor: 33 év. Születési dátum: 1993. szeptember 30..
Poszt: Védő.
| 29 éves |
| 1,4 M € |
| Qatar | 29 éves | 1 M € |
| Al Ahly | 28 éves | 1,5 M € |
| Al Ahly | 27 éves | 1,5 M € |
| Al Ahly | 27 éves | 1,1 M € |
| Raja Club Athletic | 26 éves | 1,1 M € |
| Raja Club Athletic | 26 éves | 1,1 M € |
| Raja Club Athletic | 26 éves | 1,4 M € |
| Raja Club Athletic | 25 éves | 1,5 M € |
| Raja Club Athletic | 25 éves | 1,5 M € |
| Raja Club Athletic | 25 éves | 1,5 M € |
| Raja Club Athletic | 24 éves | 1,4 M € |
| Raja Club Athletic | 24 éves | 900 E € |
| Raja Club Athletic | 24 éves | 750 E € |
| Raja Club Athletic | 24 éves | 400 E € |
| Racing Casablanca Reserve | 19 éves | 25 E € |
Badr Benoun – klub: Raja Club Athletic.
Badr Benoun – magasság: 193 cm.
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Marokkó.
Piaci érték: 750 E EUR.
Badr Benoun – 2024-2025 idény: 13 meccs, 0 gól és 3 gólpassz az összes sorozatban.
Badr Benoun – 2024-2025 idény: 13 meccs, 0 gól és 3 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1163. Átlagos értékelés: 6,8.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Katari Stars League | Qatar Sports Club | 12 | 1080 | 0 | 2 | 6,8 |
| Qatar-UAE Super Cup | Qatar Sports Club | 1 | 83 | 0 | 1 | 6,9 | |
| 2024 | Qatar Amir Cup | Qatar Sports Club | 2 | 240 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Katari Stars League | Qatar Sports Club | 18 | 1607 | 2 | 1 | 6,7 |
| Qatar Amir Cup | Qatar Sports Club | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023 | Qatar Amir Cup | Qatar Sports Club | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Katari Stars League | Qatar Sports Club | 20 | 1714 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022 | világbajnokság | MarokkóVálogatott | 3 | 52 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Egyiptomi Premier League | Al Ahly | 9 | 749 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAF Super Cup | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Arab Cup | MarokkóVálogatott | 1 | 120 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2020-2021 | Egyiptomi Premier League | Al Ahly | 19 | 1610 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CAF Bajnokok Ligája | Al Ahly | 9 | 797 | 1 | 0 | – | |
| Club World Championship(old) | Al Ahly | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CAF Super Cup | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Egyptian Scores Cup | Al Ahly | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,3 | |
| CAF Bajnokok Ligája | Raja Club Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | CAF Bajnokok Ligája | Raja Club Athletic | 5 | 382 | 3 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UAFA Club Cup | Raja Club Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Botola Pro | Raja Club Athletic | 1 | 31 | 0 | 0 | – |