Hirdetés
Chris Forrester jelenlegi csapata: St. Patricks Athletic. Poszt: Középpályás, Állampolgárság: Írország, Életkor: 33, Magasság: 180 cm, Piaci érték: 100 E EUR. 2026: 23 meccs, 3 gól, 1 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: St. Patrick's Athletic - Bohemians (2026. október 30.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Sérült
Nincs elérhető adat
Legmagasabb: 200 E € (2017. ápr. 20.)
St. Patrick's Athletic: 28 meccs, 3 gól, 1 gólpassz
A csapat (St. Patrick's Athletic) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Chris Forrester 1176 percet játszott, és 10 mérkőzésen volt kezdő.
St. Patrick's Athletic: 216 meccs, 29 gól, 18 gólpassz
Aberdeen: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Burnley: 1 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Peterborough United: 18 meccs, 1 gól, 2 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: St. Patricks Athletic, Élő eredmények
Chris Forrester – életkor: 33 év. Születési dátum: 1992. december 17..
Poszt: Középpályás.
Chris Forrester – klub: St. Patricks Athletic.
Chris Forrester – magasság: 180 cm.
Erősebb láb: Bal.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| St. Patricks Athletic | 33 éves | 100 E € | |
| St. Patricks Athletic | 32 éves | 100 E € | |
| St. Patricks Athletic | 32 éves | 125 E € | |
| St. Patricks Athletic | 31 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 31 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 31 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 30 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 30 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 29 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 29 éves | 150 E € | |
| St. Patricks Athletic | 28 éves | 125 E € | |
| Aberdeen | 26 éves | 200 E € | |
| Aberdeen | 25 éves | 200 E € | |
| Peterborough United | 24 éves | 200 E € | |
| Peterborough United | 23 éves | 175 E € | |
| Peterborough United | 22 éves | 100 E € |
Állampolgárság: Írország.
Piaci érték: 100 E EUR.
Chris Forrester – 2026 idény: 23 meccs, 3 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban.
Chris Forrester – 2026 idény: 23 meccs, 3 gól és 1 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 992. Átlagos értékelés: 6,6.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 23 | 992 | 3 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 10 | 606 | 0 | 1 | 6,9 |
| Európa-konferencialiga | St. Patrick's Athletic | 6 | 212 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 15 | 953 | 4 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 14 | 992 | 2 | 4 | 6,8 |
| Európa-konferencialiga | St. Patrick's Athletic |
| 5 |
| 379 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 9 | 736 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 28 | 2357 | 6 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 7 | 605 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Európa-konferencialiga | St. Patrick's Athletic | 4 | 355 | 1 | 0 | – |
| 2022 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 26 | 2314 | 3 | 5 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 11 | 801 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FAI Cup | St. Patrick's Athletic | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 7 | 443 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 6 | 265 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Premier Division (Írország) | St. Patrick's Athletic | 16 | 874 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nemzetközi klub felkészülési mérkőzések | St. Patrick's Athletic | 1 | 60 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Premiership | Aberdeen | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Európa-liga | Aberdeen | 1 | 15 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Skót Ligakupa | Burnley | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | League One | Peterborough United | 7 | 423 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Peterborough United | 10 | 738 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|