Hirdetés
Daniel Sappa jelenlegi csapata: San Miguel. Poszt: Kapus, Állampolgárság: Argentína, Életkor: 31, Magasság: 193 cm, Piaci érték: 175 E EUR. 2026: 12 meccs, 0 gól, 0 gólpassz. Legutóbbi rögzített szereplés: Club Atlético Estudiantes - San Miguel (2026. szeptember 26.).
Utolsó frissítés:
Havi átlagértékelés
Koppints a grafikonra az értékek váltásához
Legmagasabb: 750 E € (2017. febr. 12.)
San Miguel: 12 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
A csapat (San Miguel) rendelkezésre álló, a 2026 idényre vonatkozó adatai szerint Daniel Sappa 1080 percet játszott, és 12 mérkőzésen volt kezdő.
San Miguel: 46 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Municipal Iquique: 9 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Estudiantes de La Plata: 12 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Palestino: 31 meccs, 0 gól, 1 gólpassz
Arsenal de Sarandí: 17 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Patronato Parana: 3 meccs, 0 gól, 0 gólpassz
Kapcsolódó oldalak: San Miguel, Élő eredmények
Daniel Sappa – életkor: 31 év. Születési dátum: 1995. február 9..
Poszt: Kapus.
Daniel Sappa – klub: San Miguel.
Daniel Sappa – magasság: 193 cm.
| Dátum | Csapat | Életkor | Érték |
|---|---|---|---|
| San Miguel | 30 éves | 250 E € | |
| San Miguel | 30 éves | 200 E € | |
| Municipal Iquique | 29 éves | 200 E € | |
| Municipal Iquique | 29 éves | 350 E € | |
| Estudiantes La Plata | 28 éves | 400 E € | |
| Estudiantes La Plata | 28 éves | 450 E € | |
| Palestino | 27 éves | 500 E € | |
| Palestino | 27 éves | 450 E € | |
| Palestino | 27 éves | 350 E € | |
| Arsenal de Sarandi | 26 éves | 175 E € | |
| Estudiantes La Plata | 25 éves | 300 E € | |
| Arsenal de Sarandi | 25 éves | 300 E € | |
| Arsenal de Sarandi | 24 éves | 350 E € | |
| Arsenal de Sarandi | 24 éves | 400 E € | |
| Estudiantes La Plata | 23 éves | 400 E € | |
| Estudiantes La Plata | 23 éves | 500 E € | |
| Estudiantes La Plata | 22 éves | 750 E € | |
| Estudiantes La Plata | 22 éves | 750 E € | |
| Estudiantes La Plata | 21 éves | 350 E € |
Erősebb láb: Jobb.
Állampolgárság: Argentína.
Piaci érték: 175 E EUR.
Daniel Sappa – 2026 idény: 12 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban.
Daniel Sappa – 2026 idény: 12 meccs, 0 gól és 0 gólpassz az összes sorozatban. Játszott percek: 1080. Átlagos értékelés: 6,1.
| Szezon | Versenysorozat | Csapat | Meccsek | Játszott percek | Gólok | Gólpasszok | Értékelés |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Nacional (Argentína) | San Miguel | 12 | 1080 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Primera Nacional (Argentína) | San Miguel | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2025 | Primera Nacional (Argentína) | San Miguel | 16 | 1440 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Primera Nacional (Argentína) | San Miguel | 16 | 1440 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Chilei Liga de Primera | Municipal Iquique | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Chile | Municipal Iquique | 2 | 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| 2023-2024 | Copa Chile | Municipal Iquique | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2023 | Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Estudiantes de La Plata | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Copa Argentina | Estudiantes de La Plata | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilei Liga de Primera | Palestino | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Chilei Liga de Primera | Palestino | 14 | 1260 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Chilei Liga de Primera | Palestino | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Palestino | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Argentin élvonal | Arsenal de Sarandí | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2020-2021 | Copa Diego Armando Maradona | Patronato Parana | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Argentin Ligakupa | Arsenal de Sarandí | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2019-2020 | Argentin élvonal | Arsenal de Sarandí | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Arsenal de Sarandí | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2018-2019 | Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2016-2017 | Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Argentin élvonal | Estudiantes de La Plata | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|